• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

dbegic

Novi član
Tu od
5 Ruj 2016
Poruka
29
Prodaje se jedan 94. godište, a ne znam ništa o tom modelu, koliko ima sličnosti sa starim 52? Neke prednosti i mane?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Po meni je to sasvim ok model , mjenjač ti je 18/4 , kočnice kardan hidraulika standardno.
Motor je 1800 obrtaja ali je direktno ubrizgavanje , znači blok od 52 a glava od 82 .
Kabina kockasta ništa fensi ali dostatna.
 

Monster998

Novi član
Tu od
5 Ožu 2024
Poruka
3
Pozdrav,
Novi sam vlasnik 82-ke 2000 godište danas sam prvi put radio više i ozbiljnije sa njime pa ako mi netko može pomoći ili objasniti neke stvari. Poluga za mjenjanje kornjača zec voli ponekad iskočiti te bude kao neki među položaj ili nešto ali u tom trenutku nemam niti jednu brzinu dok ne vratim polugu u neki položaj.Pretpostavljam da bi to trebalo malo bolje držati,a i sama ručka ima dosta se kreće naprijed nazad dali mi nešto fali ili se potrošilo te dali se slučajno mora otvarati mjenjač da bi se popravilo jer nije baš ugodno kada se vozim pa mi izbaci iz brzine van. Ručka za hidrauliku gore dolje kada ju dižem ide lijepo i mogu je lijepo dozirati,a kada ju želim spusti onda kao da da ima neki zub i kao da malo zašteka pa mi zna naglo spusti hidrauliku što mi baš i nije dobro za priključke.Dali možda netko zna otkud da počnem tražiti problem ili bi mogao biti samo u ventilu problem da je zmazan pa da ga je potrebno očisiti samo? Primjetio sam da prednji desni kotač kada motam i dođem do kraja zna ga smotati još malo čak zna i zaštekati pogotovo ako idem u rikverc pa ga je teško vratiti dali im je to normalno ili imam problem da volan? Ispričavam se na podužem postu to zasad imam zapažanja koje mi se ne čine normalna pa ako se nekome već to dešavalo i može pomoći svaki savjet/odgovor je koristan. Hvala :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh