• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

Hahaha Zrine, ipak ti shema brzina ne stima... ROKI ti lijepo rekao, a ti ne vjerujes...

daj neka netko stavi ispravnu ;) Kad zrine vec ne zna ;) :blackeye
 
B

boris sitarić

Guest
Re: BELARUS MTZ

4i7 9 1i2
5i8 3i6 rikverc i spore i brze imaju 9
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

Zrine, legendo...

O cemu onda ROKI i Boris pricaju?

Nadam se da ce pojasniti i njih dvojica svoje argumente.
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

boris sitarić kaže:
4i7 9 1i2
5i8 3i6 rikverc i spore i brze imaju 9


Zrinedine to je šema kao u mom MTZ-892 dakle 18 naprijed 4 nazad. A tako bi trebalo biti i u tvom. 18x4 je u MTZ: 50, 52 ,80, 82, 82.1, 820, 892... To je stari, prvobitni mjenjač koji se još uvijek ubacuje u traktore, a sad ima i sinhroniziranih mjenjača u 920, 952...

Pozdrav još Borise.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Kako izgleda sinhronizirana verzija? Koliko je kod njega brzina i u kojem rasponu?
 
B

Bubu

Guest
Re: BELARUS MTZ

Zrine,jel to tvoj ima na tablici podatak od 40 km/h?
Sinhro menjaci od 920 i 952 imaju 14/4 a 1025 i 1221 imaju 16/8
 
B

boris sitarić

Guest
Re: BELARUS MTZ

zrine to je poljska šema brzina u brzima nemaš 1 brzinu nego brzine počinju od 2,6,7,8,9 ,a u sporima 1,3,4,5,9¸+za sve brzine ima multi ppover
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

sora brzina nema sporu...ona je za sebe...prebacio ti sporoj ili ne...ONA JE ZA SEBE...9 spada u brzoj brzini...pa kako vam nije jasno...pa nije to sveto pismo??
 
B

Bobo

Guest
Re: BELARUS MTZ

boris sitarić kaže:
jel tako bobo jesam li u pravu? hehehe


Ne zelim se mijesati u ono u sto se ne razumijem...

Zrine mi je pricao da je 9. brzina sama za sebe i kako nema spora brza, vec samo jedna koja je supersonicna ;)

Znam da ima belorusa i da ga ima u malom prstu, ali ne znam kakve to fore sa shemom brzina imate, kad mu u prirucniku lijepo pise raspored...
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

9-tu imaš i u 1. i u 2. skupini i može biti spora i brza. 9. je brzina "za sebe". E zrine, zrinedine... :lol: :lol: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

pa može biti da...ali kada je ona za sebe....sta vam nije jasna ona šema?
 
B

boris sitarić

Guest
Re: BELARUS MTZ

opet kažem da je to poljak garant ja imam sinhro na 952 ,a na 80 obični je mjenjač tako idu brzine sutra ću ja staviti rusku šemu na forum
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ma koji poljak??sta ti nije jasno?o kojem poljaku pricas?ako nisi znao MTZ ti je poljak...
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

Ma kod njega je isti mjenjač kao i na starim 82-kama.
 
B

boris sitarić

Guest
Re: BELARUS MTZ

892 je naj bolji rus turbo motor i puno brzina ori kojom oćeš
 

Najnoviji postovi

Na vrh