• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

mladen kaže:
hej ljudi nije tako sve crno sto se tice rusa ima on i sinhroni mjenjac koji se salta ko mljeko . Ali sto moze rujo potegnuti u mekom malo koji traktor iste snage moze cudo je to od traktora.
istina....samo sto njime nemozes dokazati jer su se oni navikli se voziti u svojim pilama... :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bubu

Guest
Re: BELARUS MTZ

Ljudi moji: "U rukama Mandusica Vuka, svaka je puska ubojita" ! Manje vise sto recimo ovi noviji Rusevi povuku, al sto T40A moze da povuce.. To treba stati i gledati! Samo sto uvek nesto crkava na njemu i ljudi koji su visoki i krupni tesko sede u njemu. I Rus 52 SUPER je mashinerija, al je u kabini kao u tenku (vozio sam drugarovu 52-ku koja je '73 godiste). Po blatu dolaze do izrazaja ti stariji traktori jer imaju uze gume od novijih (za primer 52-ka zadnje gume 13,6 x 38, prednje 9 x 20) i veci je pritisak na zemlju po jedinici povrsine.
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

sto se mene tiče belarus je dosta žilav traktor.. ima snage i on puno iskoristi tu snagu...
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

imas jedino kod nas preko..u mađarskoj....jurval je malo papreno skup za razliku od mađarske...
 

Ä‘uka

Član
Tu od
2 Sij 2008
Poruka
94
Re: BELARUS MTZ

alnaser je već skinut i rastavljen do najsitnijih dijelova, ako ovdje ništa ne nađem morati ću ipak u mađarsku (nebi bilo prvi puta) a i onda bih uzeo još nekih potrošnih ruskih dijelova :D
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Kakva je situacija oko nabave dijelova iz Mađarske, mislim na granici, da li ima neko pravilo oko toga, ili?
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

nikaki problema...samo da vas ide par ljudi...dvojica trojica..ako kupujes neki dio koji je skup 1500 kuna...napravis tamo racun da podijelti robu na trojicu... i svaki plati svoj"dio" 500 kuna...
 
M

mladen

Guest
Re: BELARUS MTZ

Djuka neznam kolko ti je daleko al sto se tice djelova naj jevtinije je u srbiji a mores uzet u Sidu 15og svakog u mjesecu na vaseru , u Rumi svakog treceg na vaseru ili u novom sadu u agropanonci oni su u glavni uvoznici i serviseri .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

zvijer, majku mu 90 ks,a vuče 5 brazdi. Koliko je '' plug.
Jak traktor, nema kaj, a tu vidim i neki ravni prednji most!
 
M

mladen

Guest
Re: BELARUS MTZ

halo roki jel to moguce 5 brazdi da vuce rujo 952 kaka je to zemlja NAJ vjerovatnije pjesak svakia mu cast o gospode jel to moguce ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Nebi to meni bio pjesak, očito je moguće, vidi se da je več dosta toga izoral.
 
M

mladen

Guest
Re: BELARUS MTZ

ma svaka mu cast ja sa 920 80ps i tri brasde pa imam sta vuc a taj 952 samo 10ps jaci i vidi cuda :roll: :shock:
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

roki odakle ti te slike...ima neki video youtube rus 892 kako sa 5 brazdi prekretačem ore...
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

mladen kaže:
zrine kolko ti vuces sa svojim rujo
tri brazde...vogel not 950 plug...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Ovo je zbilja nevjerojatno...5 br, a zemlja baš i ne liči na pijesak... Možda je tunniran Rus pa ima oznaku 952 a motor neki jači...?
Da li je slika vjerodostojna?
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

jedino može biti da je motor 90 ks i da je otvoren na 2200 okr/min...da je šestak vidlo bi se po haubi...a i raširio ga je da dobije stabilnost traktora...a oranje je reklo bi se da je oko 15-20 cm duboko...a zemlje je malo vlažna pa zato ide...jojoj suze su mi krenile kad vidim ravnog mosta :) ;)
 
R

ROKI

Guest
Re: BELARUS MTZ

Slika je vjerodostojna i u njemu nije motor 6-ak. Možda je pojačan na 105 ks i ako je od tog više nemože biti pojačan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh