• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

B

branko

Guest
Re: BELARUS MTZ

zvona kaže:
Zrine čekaj vrijeme če pokazati nakon 20-30 godina kakav češ izledati i kako češ hodati

zato je ovaj moj to i izjavio da nikad vise rusa, to je covjek od 60 g. koji je imao prvi traktor u mom kraju (mf 25 iliti englezer) prvi kombajn (nekakav narandjasti mccormick) i prvi bourgoin, od rane mladosti je na strojevima a i dandanas pruza usluge kombajniranja i branja. a ako se ja dobro sjecam kroz njegovo dvoriste proslo je sigurno barem dvadesetak traktora i jedno pet set kombajna. i bas zbog toga sto ti je zvone napisal je on izjavio da nikad vise rusa u njegovom dvoru. do sad dok je imal rusa nikad nije prigovaral protiv njega, ima u jednom mom prijasnjem postu gdje smo ga mi nagovarali da radije uzme neki zapadni rabljeni traktor a ne tog rusa ali njegove rijeci su bile "novo je novo", a onda u to vrijeme dok je on kupoval rusa na akciji su bili mf-ovi slicnih karakteristika skuplji nekih 6 do 7 tisuca dema a ne eura da ne bi bilo zabune ali se nije htio zaduzivati.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: BELARUS MTZ

Samo da pitam...jel u pitanju bila nagazna mina? :mrgreen:
U svakom drugom slučaju tip koji ga ima je totalni retard...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: BELARUS MTZ

Dobro, a čemu služi taj traktor??? Di je uspio polomit lijevu capu...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: BELARUS MTZ

Izgleda da je prevrtanje u pitanju ili šumarski radovi :scratch
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

branko kaže:
zvona kaže:
Zrine čekaj vrijeme če pokazati nakon 20-30 godina kakav češ izledati i kako češ hodati

zato je ovaj moj to i izjavio da nikad vise rusa, to je covjek od 60 g. koji je imao prvi traktor u mom kraju (mf 25 iliti englezer) prvi kombajn (nekakav narandjasti mccormick) i prvi bourgoin, od rane mladosti je na strojevima a i dandanas pruza usluge kombajniranja i branja. a ako se ja dobro sjecam kroz njegovo dvoriste proslo je sigurno barem dvadesetak traktora i jedno pet set kombajna. i bas zbog toga sto ti je zvone napisal je on izjavio da nikad vise rusa u njegovom dvoru. do sad dok je imal rusa nikad nije prigovaral protiv njega, ima u jednom mom prijasnjem postu gdje smo ga mi nagovarali da radije uzme neki zapadni rabljeni traktor a ne tog rusa ali njegove rijeci su bile "novo je novo", a onda u to vrijeme dok je on kupoval rusa na akciji su bili mf-ovi slicnih karakteristika skuplji nekih 6 do 7 tisuca dema a ne eura da ne bi bilo zabune ali se nije htio zaduzivati.

uredu...nema veze..sam je kriv sto je kupio rusa...ima i kod mene koji su se puno pozalil radih drugi traktora...lako je to pricati...ali koliko vidim da ti nikada nisi radio sa rusem...a ni nezelis...nema frke dajte mi pola milijuna kuna i kupit cu si zapadnog traktora...

zvona kaže:
Zrine čekaj vrijeme če pokazati nakon 20-30 godina kakav češ izledati i kako češ hodati

zvona ima i gorih rusa od mojeg...ima ljudi u okolici koji su pricali u onim vremeni kako si radili sa rusevim sa onim krovom...i radili su 20 godine i nisu se požalili....lako tebi pricati jer radis u belju...ajd ako ti se nesto pokida na JD jel ti placas štetu?pa naravno da ne...samo gas i vozi...to svako moze...ti si u rusu radio 4 godine i vec si se pozalio...ajd ako ti imas onog ursusa kojeg si rekao...pa zasto si ne kupis JD?nego vas dvojica pljuvate po necemu...to je lako...ima u miholjcu koji puno rade sa rusevima...ima tu slika na internetu koju sam postavio...pa se izvoli pitati zasto nisu kupili JD il FENDTA...?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: BELARUS MTZ

Zrine pitaj Ratarka on mi je pričao kada sam bi kod njega.Da ljudi koji su radili u kombinatu na RX da danas hodaju uz pomoč štapa.Zrine u ovo nečemo miješati belje to je drugo,gledamo privatno.Ja svoje nemam ništa ali u planu je kupnja traktora i netreba mi pola milijuna kuna za traktor.Planiraš iči u povečanje površina i raditi sa rusom
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ne zvona...uredu je...naravno belje je drugo...a sto se tiče rx-a on nije los trakttor...ja naravno da planiram ici na veče povrsine...i ne mislim samo sa rusem raditi...i zato trazim jaceg traktora poput rx-170..jer taj traktor zadovoljava moje uvjete rada...a sto se tice rusa...meni je s njim puno lakse raditi nego sa rx-om ili deutz-om 4506..tako nemoj me krivo shvatiti...jer ja neradim puno zemlje da sad moram zahtijevati neki traktror od 300 000 kuna...jer se meni on ne isplati...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: BELARUS MTZ

Ma zrine još si ti mlad i nemaš problema ali nije li bolje uzeti nešto zapadno i polovno nego i jedan novi istočni traktor.Tx je kupio dobroga JD za malo novaca
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Ovo gore je stvarno katastrofa. Iz toga se odmah vidi ko kako pazi svoje traktore.

Ma od Zrineta je rujo nov,novcat naspram ovog gore!!!
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

Obrisan neispravan link.
Slika00.jpg



evo sad cemo vidjeti razliku ;) ;) 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

Isti traktori, mada ne liče jedan na drugoga!!!!!!!!!!!!!!!


Jedino da zrine natrag stavi onaj prednji blatobran i može na bilo koju izložbu sa njm!!!
 
Z

zrine892

Guest
Re: BELARUS MTZ

ma vratio sam blatobran...slikao sam ga sa vracenim blatobranom i nemogu nači sliku,,,jojoj...ja mislim da rus pokušavao diči nekog teško tereta i propeo traktor i udario kabinom ili se nagdje nagnio na neko brdo...stvarno me zanima sta je bilo s njimmm??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: BELARUS MTZ

I mene isto žarko zanima što je bilo i ko ga tako terao!!!?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: BELARUS MTZ

zrine892 kaže:
Obrisan neispravan link.

evo sad cemo vidjeti razliku ;) ;) 8)

ŠANANA IMT 565 kaže:
Jedino da zrine natrag stavi onaj prednji blatobran i može na bilo koju izložbu sa njm!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

šanana vidiš da laže kao pas. kvaliteta ne trpi, pa je otpalo :lol: :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: BELARUS MTZ

ŠANANA IMT 565 kaže:
Nebi se štel mešati med vas dečki!!!

ma zahebancija, zna zrine o cemu je rijec :lol: ;)



http://www.poljoprivredni-forum.com/viewtopic.php?f=57&t=672&st=0&sk=t&sd=a&start=30
 
M

maksica6

Guest
Re:

robert kaže:
dobio tolike pare i kupio traktor?taj nije svoj..... :?
A sto reci za mog susjeda,naslijedio je kucu u Zagrebu ( u kustosiji) malo ju je adaptiral i na kraju prodal,zatim si je kupil 15 mlijecnih krava i novi SAME traktor pa se sad lijepo bavi kravama ,kuca u ZG je bila na 3 kata svaka etaza posebno,da je lijepo samo cijelu kucu izajmil mogao je dobiti 1000e bez po muke,ali njega vise interesira poljoprivreda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh