• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bertolini kultivatori...

G

GROF

Guest
GROFE stroj odlicno izgleda, a vjerujem da je i odlican kad se s njim radi.

koji je motor na njemu?! 3ld360 (lda530):confused:
:p

., lip TI pozdrav mladi forumašu staffmen!

., TOČNO!, stroj je odličan, odlično izgljeda., a sa njim je milina delat!!!

., obećal sam da ću TI odgovorit o kome se motoru dela., a svaki put kad sam u kolnici - garaži zaboravim., kada dojdem u kuću onda se tek sitim ča si me pital i ča sam TI obećal!? :mrgreen: ...

., ovako; motor je lombardini 8 ks, diesel, na pločici piše;
6 LD 360, a ispod voga broja je broj; DMM 1150/5372 OM .- :heart: ...

., ča ova oznaka slovna i brojčana označava ja osobno neznam, valja je 8 ks., jer je plaćen za 8 ks!., ali sa italijanskim žabicami se nikada nezna?!... :rolfer: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
motor 6 LD 360 je snage 5,5 kW, što pomnoženo sa 1,36
iznosi 7,48 Ks, malo fali do 8 ks, tako da se može reći da je 8 ks..
žabari uvijek vole malo ukrasti....
 
G

GROF

Guest
motor 6 LD 360 je snage 5,5 kW, što pomnoženo sa 1,36
iznosi 7,48 Ks, malo fali do 8 ks, tako da se može reći da je 8 ks..
žabari uvijek vole malo ukrasti....

., TOČNO!, prijatelju Željac! fala za iscrpne podatke!!!., :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
., narode moj!., evo nekoliko slikic moje bertolinke u akciji frezanja trave u krompiru!

., e DA!., još jedna interesantna stvar., očito da niko od forumaša cijenjeni nima kultivatora ko moj kultivator?., ili ???...

dsc00910s.jpg


dsc00913g.jpg


dsc00912if.jpg


dsc00911f.jpg


dsc00909mh.jpg


dsc00908ce.jpg
 
S

staffmen

Guest
bogme dobar komad si izfrezo.
Kolko je sirina tako suzene freze?
Ja na labincu mogu na 40 minimalno suzit, a da su limovi gore.
Kad bi maknupo bocne limove i stavio samo 1 noz sa svake strane mozda bi i mogo suzit tak jako.

ma grofe vjerujem ja da ima jos neko takav motokultivator ali ne znaju svi za ovaj forum a i mozda ih to ne zanima.
makar zna se da su labinci, goldoniji, mute i imt najzastupljeniji.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću staffmen!

., ovako sužena frezica za frezat izmedju krompira je oko 35 - 40 cm, ima osam komadi nožev i samo po gasu., limove one bočne, skinem iz razloga ča mi., ako mi veći krompir zajde pod lim?, odma ga nož odsiče., a ovako, krompir kud ide unutra, tud van.- ...

.,p.s., e jezem ti eco proizvode.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
., moj narode!, evo da malo oživim vu svoju temu o izvrsnim kultivatorima BERTOLINI! ...

., ma neka narod! i svit vidi ča TI mali strojčići - makine moredu sve delat? ...

19004038_z.jpg


19004041_z.jpg


19004044_z.jpg


19004046_z.jpg


19004047_z.jpg


19004048_z.jpg


., tvornica BERTOLINI!., jedna od jakoooo stari tvornica sa svojim izvrsnim i trajnim proizvodima, provjerene kvalitete preko 100 i malo godin! ...
 
G

GROF

Guest
., moj narode!., aj da malko oživim vu svoju temu o kultivatorima BERTOLINI ki su izvrsni!...

kpl1p.jpg




kpl3t.jpg


 
G

GROF

Guest
., TEHNOLOGIJA i TRADICIJA !!!

., TEHNOLOGIJA i TRADICIJA izvrsni strojeva., prava izjava, PRAVE firme!!! ...
., kako za kultivatore?, samohodne kosilice?, tako i za ove male traktoriće!... ., sve odreda vrhunski i perfektno odradjeno!!! ...

., p.s.,
., prijatelju moj forumski Oršić-u!!!., aj već jedamput nabaci - pokelji te slikice svoje izvrsne makine - kultivatora BERTOLINI kaj već dela jakoooo punoooo godin!.-

., prijatelju moj forumski zbalija!., fala TI doneba na keljenju legendarni slikic!!! ...

., aj Bog!, čitamo se moj narode!, dok nedojdedu nove slikice od kultivatora?.-
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Evo prijatelju Grofe slike moje Bertolinke iz davne 1974.,nikad nista dirano na njoj,Lombardini dizel motor 8 konja,imam za nju jos metalne kotace i onu prikolicu sa sjedalom...




Nekad smo imali i onu Bertolini kosilicu na 4 kotaca al su ju moji prodali jel su kupili Gaspardo duplex kosu...
Evo ovakvu:
 
G

GROF

Guest
., fala TI moj forumski prijatelju Oršić-u!

., na ovim pokeljenim slikicami i tekstu u prilogu., evo samo moje sugestije i preporuke imadu i čist dokaz da je stvarno BERTOLINI odličan!!! ...

., SVAKAKO I JEDNA VELIKA STVAR U CELOJ VOJ ŠTORIJI - PRIČI!., ako dojde do potrebe bilo kakovi dijelova ili oprema, priključnih orudja., lako se more nabavit u jednom od dućana na adresi; AGROOPSKRBA MATEJ, ul. Maksimirska 68, 10000 Zagreb., telefon; 01 23 31 521 ili 098 216 118 - MALOPRODAJA

., aj Bog!, moj! narode, čitamo se ...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jel to lombardini 520 ili 530....jel zna netko od kad se proizvodi ta serija motora?
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Ej Grofe imam i plug za oranje i za krumpir,daj mi se raspitaj za malčer koliko košta
 
G

GROF

Guest
., odogovor, daje se.-

Ej Grofe imam i plug za oranje i za krumpir,daj mi se raspitaj za malčer koliko košta


., lip TI pozdrav dragi moj mladi forumski prijatelju!!!

., prijatelju moj!, imaš gori post - dva prije telefon dućana ki prodaje sve te sitnice., aj budi tako dobar i sam nazovi, pa pitaj., ja više nesmim zvat sa moga mobija., račun za mobi mi je famozni =650,00 kn.- ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1vbmMsNTL54[/YT]

strojčina za moga polemenitog :lol:
sotona od stroja :rolfer:
 
G

GROF

Guest
strojčina za moga polemenitog :lol:
sotona od stroja :rolfer:

., fala TI prijatelju!

., za vaj lipi video još lipše makinice., je DA!., sotona od stroja :supz: ...

., e jezem TI vu tehniku., tržimo NOVI stroj bertolini traktor., i nima ga, pa nima., ili JA nemogu nać???., aj NARODE!, ki zna? da isčeprka nešto po vom pitanju., znači., traži se NOVI TRAKTORIĆ BERTOLINI! ...:prayer: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1vbmMsNTL54[/YT]

strojčina za moga polemenitog :lol:
sotona od stroja :rolfer:

Da sotona:finga:,,,vidi ga sam ide,,a koji od velikih gre sam:lol::rolfer:,,.,(da ali nema 100ks):rolfer::rolfer:,a ča češ,,moramo se i zovin zadovoljit..:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh