• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
:lol::lol:samo ti klekni ako možeš mislim zbog koljena bez tog klečanja nema nama ni života ( da je loli....... i slanine vruće itd
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
:lol::lol:samo ti klekni ako možeš mislim zbog koljena bez tog klečanja nema nama ni života ( da je loli....... i slanine vruće itd

Je najlakše je klečeći puf...pant... kad je tako nisko ta zemlja. Nabavio ja klećuše platnene i one gumene ali šta kada se koljeno uznoji pa mi se čini još gorek, pa onda kombiniram kada je suha zemlja bez klećuša a kada je mokra sa. Šta kažeš siki....ću sačuvati koljena? za sada je ok.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Je najlakše je klečeći puf...pant... kad je tako nisko ta zemlja. Nabavio ja klećuše platnene i one gumene ali šta kada se koljeno uznoji pa mi se čini još gorek, pa onda kombiniram kada je suha zemlja bez klećuša a kada je mokra sa. Šta kažeš siki....ću sačuvati koljena? za sada je ok.

Ja nikad ne idem radit u plastenik bez debelog jastuka za klečanje...ako ne klečiš,strada kičma,to je još gore...
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Ja nikad ne idem radit u plastenik bez debelog jastuka za klečanje...ako ne klečiš,strada kičma,to je još gore...

Jastuk kažeš, dobra fora ali mora biti od nekog ruskog materijala, zemlja sve pokida.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Pa društvo ja kada klečim onda je to na madracu.............
Pozdrav!

Asestic očito da naši prijatelji nisu svatili o kakvom se klečanju radi ljudi stalno misle samo na jebene biljčice a niša na............:lol::lol:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Dali ja nisam pratio dobro ili na ovom forumu nema baš nešto povrćara iz dalmacije ili ljudi neće da odaju svoje tajne u proizvodnji povrća.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Dane001 svaka čast, znao sam da to negdje na svijetu mora postojati. A još ovaj "3d" špalir šlag na kraju, a ja sam govorio nekima u društvu da mi je jedan red žica totalni promašaj, nije mi se vjerovalo samo su prićali da im se ne sviđa to pod foliju. Ma ja bi to uveo kao obavezna mjera ;) Samo što su ovi bili pametni, napravili i gredicu odmah, san snova. Samo što to nije izgleda folija nego agril crni, strašna stvar, a skupa... Sad ću slati mailom sliku da se vidi :) Hvala
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
posto nemam dume o tome,pitat cu tu.
Feferonke,kada se sad?
ima za kupit negdje nekih extra ljutih?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Dane001 svaka čast, znao sam da to negdje na svijetu mora postojati. A još ovaj "3d" špalir šlag na kraju, a ja sam govorio nekima u društvu da mi je jedan red žica totalni promašaj, nije mi se vjerovalo samo su prićali da im se ne sviđa to pod foliju. Ma ja bi to uveo kao obavezna mjera ;) Samo što su ovi bili pametni, napravili i gredicu odmah, san snova. Samo što to nije izgleda folija nego agril crni, strašna stvar, a skupa... Sad ću slati mailom sliku da se vidi :) Hvala

:lol::lol::scratch:scratch šta kažeš kontam kakav voćnjak imam
 
Posljednje uređivanje:

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
posto nemam dume o tome,pitat cu tu.
Feferonke,kada se sad?
ima za kupit negdje nekih extra ljutih?

Sadiš i što ranije da ti uspije pocrveniti oko 10.05. imaš u zki katalogu ja sadim iz domaćeg sjemena ne puna za svoje potrebe.
pozdravQ
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Kontam imao sam negdje i sa bijelom malč folijom,nađem pa postavim.,to sam ja gledao kad sam ovaj novi voćnjak posadio na vreteno,onda možeš i manju staviti,ali neznam hoću li doći do vode pa nisam. siki odkud ti moje slike,si bio kod mene pa slikao a,i šta kažeš?
 
Posljednje uređivanje:

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
:butthead::butthead:I šta kažete ljudi kakav mi je voćnjak:finga::finga:
 
Posljednje uređivanje:

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
pa nije ni tvoj loš,samo ova zadnja slika je opet slikana kod mene,ti to špijuniraš a.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Evo stavio sam slike da ih svi vide. Sa ovim slikama sam htio dokazati dokle može ići ljudska drskost i bahatost :supris::supris:
Pozdrav.
 
Posljednje uređivanje:

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Koja ste vas dvojica zezanta :) Nego mislio sam na taj malč od folije između voćaka ubaciti lubenice. Što mislite?
 

Najnoviji postovi

Na vrh