• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ajmo,siki neka slika okolo.

Profesor doktor Vladislav Ognjenov POLJOPRVREDNI FAKULTET Novi Sad Očito da niste čuli za njega to je valjda dane iz starih dana napisao je Autorski rad GAJENJE BRESAKA.
kako kaže francuska poslovica"Ništa tako ne uspjeva kao uspjeh"

Ponovo bi zamolio da me se ostavi na miru i da se moje ime NE SPOMINJE barem toliko kulture može svatko pronaći.
 
Posljednje uređivanje:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Profesor doktor Vladislav Ognjenov POLJOPRVREDNI FAKULTET Novi Sad Očito da niste čuli za njega to je valjda dane iz starih dana napisao je Autorski rad GAJENJE BRESAKA. Ako na googlu upišete gajenje bresaka otvorit će vam se Poljobreza net e tu vam piše sve o breskvama tu je voćnjak i slike za koje dane tvrdi da je njegov voćnjak (imam još slika od drugih autora pa može reći i za njih da su njegove) i sve o breskvama a breskvari bi to trebali znat. Pa gospodo meni ovdje nisu potrebne laži ja sam dobio korisne informacije i zbog tog zahvaljujem svima koji su bili spremni pomoć a ja nisam odgojen da lažem i kradem tuđe radove ako nisam u stanju nešto napravit sam neću ni krast. Zbog toga što su počela vređanja zbog istine koju neki očito nisu u stanju podnijeti kad se suoče sa činjenicama počnu vrđati da bi sebe opravdali što pokazuje njihovu kulturu i odgoj .
kako kaže francuska poslovica"Ništa tako ne uspjeva kao uspjeh"

Ponovo bi zamolio da me se ostavi na miru i da se moje ime NE SPOMINJE barem toliko kulture može svatko pronaći.

Ovaj je puko ko brus.:weedman:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
tako je siki,kaži im,oni jadni neznaju otići na voćarstvo i temu breskve i vidjeti sve slike mojih voćnjaka,nisu jadni nikad bili kod mene i vidjeli šta imam,svi oni su neupućeni pa nevide dok im ti ne pojasniš. dođi i ti da vidiš kad te već toliko zanima pa nećeš biti jedini koji nije bio,pa češ valjda shvatiti šta je istina a šta ne,nemoj se sprdati sam sebi,jel ti vidiš šta pišeš,pa ti se gubiš čovječe,mi se zajebavamo a ti upeo i nepuštaš. i opet me napadaš i kažeš ja spominjem tebe,ajde mi pokaži post gdje sam se ja tebi obratio prvi. upadaš mi u postove od početka i fantaziraš,a pola od toga ni neznaš šta pišeš. a ja sam opet lud što se uopće bavim tobom. nemoj biti tu ako se neznaš ponašati,ili se nemoj obraćati meni,neznam šta bih ti više rekao,ostavi se mene.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Ovaj je puko ko brus.:weedman:

nije nikad ni bio u komadu čini se. čovjek je na svoju ruku i šta češ,a i ja sam kriv što odgovaram,reko ajmo bez svađe al nejde nikako,nažalost,jer kao što rekoh malo nas je ovdje da bi se još i svađali.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Profesor doktor Vladislav Ognjenov POLJOPRVREDNI FAKULTET Novi Sad Očito da niste čuli za njega to je valjda dane iz starih dana napisao je Autorski rad GAJENJE BRESAKA. Ako na googlu upišete gajenje bresaka otvorit će vam se Poljobreza net e tu vam piše sve o breskvama tu je voćnjak i slike za koje dane tvrdi da je njegov voćnjak (imam još slika od drugih autora pa može reći i za njih da su njegove) i sve o breskvama a breskvari bi to trebali znat. Pa gospodo meni ovdje nisu potrebne laži ja sam dobio korisne informacije i zbog tog zahvaljujem svima koji su bili spremni pomoć a ja nisam odgojen da lažem i kradem tuđe radove ako nisam u stanju nešto napravit sam neću ni krast. Zbog toga što su počela vređanja zbog istine koju neki očito nisu u stanju podnijeti kad se suoče sa činjenicama počnu vrđati da bi sebe opravdali što pokazuje njihovu kulturu i odgoj .
kako kaže francuska poslovica"Ništa tako ne uspjeva kao uspjeh"

Ponovo bi zamolio da me se ostavi na miru i da se moje ime NE SPOMINJE barem toliko kulture može svatko pronaći.

Odličan članak, pogotvo dio oko navodnjavanja i normama.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Odličan članak, pogotvo dio oko navodnjavanja i normama.

dobar da,cijela stranica je odlična,ima o svemu i svačemu općenito. nigdje nisam više našao o breskvama. imaš još i linkove dolje lijevo ako nisi skužio.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
I ja san poizdio još smo i dobro prošli ali nisam baš optimista za dance samo je jedan LINO.
Pozdrav!

Ovaj Goluža je katastrofa, samo zbunjuje igrače, a i nema dosta stare garde (vidi se da fali dobar desni vanjski). Kad odu Balić,Lac i Vori to je kraj jedne velike generacije. :(:(
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ma bit će sve dobro ja mislim,znaš da oni vole živce trgati.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Ovaj Goluža je katastrofa, samo zbunjuje igrače, a i nema dosta stare garde (vidi se da fali dobar desni vanjski). Kad odu Balić,Lac i Vori to je kraj jedne velike generacije. :(:(

A možda i neće ima tu i mladi ako se malo slože bit će dobrog rukometa.
Pozdrav!
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
šta je sa njuškalom.hr nemogu se spojiti nikako već par dana? jel netko probavao?
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
šta je sa njuškalom.hr nemogu se spojiti nikako već par dana? jel netko probavao?

To je do tebe, probaj instalirati nove verzije java i adobe flash playera, i prebaci se na mozilu.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ma bit će sve dobro ja mislim,znaš da oni vole živce trgati.

eto ti na,bit će dobro,u tvojoj glavi......bem ti Golužu......
al ajd,ako ništa drugo bar je zahladilo,ubijalo me ovo vrijeme.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
eto ti na,bit će dobro,u tvojoj glavi......bem ti Golužu......
al ajd,ako ništa drugo bar je zahladilo,ubijalo me ovo vrijeme.
A PUKA SAM KA BRUS JAVI SE ĐURO-VRATI SE LINO
Pozdrav!
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Eh papirnati malč......
Nema šanse da to ikad profunkcionira. U tekstu navodi onda još i plastificirani papir ali opet se svodi na plastiku. A tek navodnjavanje po ili pod papirom!!! Uglavnom ne znam kako ekološki osvješten bio ali malčirati sa nekoliko puta skupljim papirom a k tome ostati na istim ili nižim cijenama proizvedene robe.......
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Eh papirnati malč......
Nema šanse da to ikad profunkcionira. U tekstu navodi onda još i plastificirani papir ali opet se svodi na plastiku. A tek navodnjavanje po ili pod papirom!!! Uglavnom ne znam kako ekološki osvješten bio ali malčirati sa nekoliko puta skupljim papirom a k tome ostati na istim ili nižim cijenama proizvedene robe.......

ma postoje već neke biorazgradive folije od prije,mislim da te nisu od papira,to je nešto drugo ali isto malo skuplja stvar pa ljudi baš i ne koriste.
 
Na vrh