• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Pozdrav društvu primjetio sam da na stranicama o rajčici,paprici i ostalim stručnim stranica komentiramo i teme koje nisu povezane s temom stranice da se toga riješimo možda bi bilo dobro da ovdje klepećemo.
Pozdrav!
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ma svaka ti dala,evo baš sam na rajčici napisao nešto što bi baš tu trebalo ići. dobra ideja,stvarno.
 
J

Joplin

Guest
Pozdrav društvu primjetio sam da na stranicama o rajčici,paprici i ostalim stručnim stranica komentiramo i teme koje nisu povezane s temom stranice da se toga riješimo možda bi bilo dobro da ovdje klepećemo.
Pozdrav!

:weedman:
Super,super...dobra ideja
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
:weedman:
Super,super...dobra ideja

Dok se pomala zahuktavamo za početak proizvodnje da malo mlatimo praznu slamu a struku ćemo na stranicama koje su vezane za određene teme.
Pozdrav!
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
evo jedno pravo pitanje za ovu temu. kako postavljate te smajliće u tekst poruke,kad se piše poruka vidim samo mogućnost da ih staviš na naslov poruke,a kako među rečenice?
 
J

Joplin

Guest
evo jedno pravo pitanje za ovu temu. kako postavljate te smajliće u tekst poruke,kad se piše poruka vidim samo mogućnost da ih staviš na naslov poruke,a kako među rečenice?

Samo kliknete na smajlića 8) i u tekstu će vam se pojaviti znakovi (ne brišite)...i svi ćemo vidit smajlića :idea:
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Dane prijatelju ˝mi˝ malo starije premda ja ne mislim da sam star s 47 god nemamo se čega stiditi i sakrivati nekada stariji proćelav ili sijed prije prolaze nego mlad sve je stvar ukusa.
Nemoraš se brinuti nisam povređen ni ljut.

Tamo sam vidio na jednoj temi ratarstvo i povrtlarstvo za ratarstvo nabaviš strojeve i sve obradiš u 5 ili još koji prohod i očekuješ zaradu dok mi povrtlari brijemo i dan i noć sada kad krene sezona loženja koliko ba traje radni dan i koliko imamo radni dan ali svatko se opredjelio što će raditi kako će zarađivati.
Pozdrav !
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Dane prijatelju ˝mi˝ malo starije premda ja ne mislim da sam star s 47 god nemamo se čega stiditi i sakrivati nekada stariji proćelav ili sijed prije prolaze nego mlad sve je stvar ukusa.
Nemoraš se brinuti nisam povređen ni ljut.

Tamo sam vidio na jednoj temi ratarstvo i povrtlarstvo za ratarstvo nabaviš strojeve i sve obradiš u 5 ili još koji prohod i očekuješ zaradu dok mi povrtlari brijemo i dan i noć sada kad krene sezona loženja koliko ba traje radni dan i koliko imamo radni dan ali svatko se opredjelio što će raditi kako će zarađivati.
Pozdrav !

Oranje,tanjuranje,sijanje,špricanje,berba i amen.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
A mislim da i nebi bilo pametno da se svi bave povrtlarstvom. Pa ljudi, istina je da neki neznaju ni pšenicu ni kukuruz proizvesti a gdje će onda papriku i paradajz.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
A mislim da i nebi bilo pametno da se svi bave povrtlarstvom. Pa ljudi, istina je da neki neznaju ni pšenicu ni kukuruz proizvesti a gdje će onda papriku i paradajz.

Što se toga tiče potpuno si u pravu ja imam ovdje jednog koji je skinuo 200 kg kukuruza sa jutra.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Što se toga tiče potpuno si u pravu ja imam ovdje jednog koji je skinuo 200 kg kukuruza sa jutra.

Ja znam dosta pobornika stare škole poljoprivrede koji su posijali kukuruz,a uzgojili ogledni primjerak sirka (nije bio krmni) :D
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ja znam dosta pobornika stare škole poljoprivrede koji su posijali kukuruz,a uzgojili ogledni primjerak sirka (nije bio krmni) :D

Ove godine moj kolega je posijao kukuruz i ti kupio sjeme pajdaša a obrao je ambroziju.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Dane prijatelju ˝mi˝ malo starije premda ja ne mislim da sam star s 47 god nemamo se čega stiditi i sakrivati nekada stariji proćelav ili sijed prije prolaze nego mlad sve je stvar ukusa.
Nemoraš se brinuti nisam povređen ni ljut.

ma nemaš ni razloga biti ljut,gdje je još sto godina. kaže netko nije važno koliko godina imaš nego kako se osjećaš. nisam ni ja baš mlad znaš:),ali se tako osjećam. kazao ja jednoj prije nekoliko godina - ma šta češ mi ti tako stara,a kaže ona meni,e moj Dane nemaš ti pojma koliko u meni mladosti ima.........i šta kazati:)
 
J

Joplin

Guest
Ja znam dosta pobornika stare škole poljoprivrede koji su posijali kukuruz,a uzgojili ogledni primjerak sirka (nije bio krmni) :D

Šta je sirak?
Jeli to ono od čega se prave metle?:confused:
Moj poljski susjed je posija peršin a nikao sami korov iliti štir.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Šta je sirak?
Jeli to ono od čega se prave metle?:confused:
Moj poljski susjed je posija peršin a nikao sami korov iliti štir.

Uh dobro samo da nama nikne ono što smo sijali.Do sada je sve bilo ok.
pozdrav!
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Mi koji se približavamo 50-ima stari smo za tinejdžere a za naše starce smo mladi. Vejerujte još smo mladi i duhom i tijelom. Još uvijek ima snage u nama, još će, ja velim uz Božiju pomoć, tereta preći preko naših leđa.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Mi koji se približavamo 50-ima stari smo za tinejdžere a za naše starce smo mladi. Vejerujte još smo mladi i duhom i tijelom. Još uvijek ima snage u nama, još će, ja velim uz Božiju pomoć, tereta preći preko naših leđa.

Imaš pravo ako nam Bog da zdravlja svašta mi još možema napraviti za 15-20 god.Još možemo povući više nego netko mlađi prije dok sam bio u vojsci istrčao sam komado marš pravio više sklekova i trbušnjaka brže i više nego 10 mlađi od mene.
Pozdrav!
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Mi koji se približavamo 50-ima stari smo za tinejdžere a za naše starce smo mladi. Vejerujte još smo mladi i duhom i tijelom. Još uvijek ima snage u nama, još će, ja velim uz Božiju pomoć, tereta preći preko naših leđa.

Vidimda da ste ti i asestic mlađi od mene i evo vam jedan savjet pošto se biližite polovini stoljeća u našem poslu najbrže odu koljena. Nije potrebno toliko ni na čega pazit kao na koljena to vam govorim iz vlastitog iskustva da sam prije znao ono što sada znam nikada nebi kleknuo na golu zemlju.:mad:
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Vidimda da ste ti i asestic mlađi od mene i evo vam jedan savjet pošto se biližite polovini stoljeća u našem poslu najbrže odu koljena. Nije potrebno toliko ni na čega pazit kao na koljena to vam govorim iz vlastitog iskustva da sam prije znao ono što sada znam nikada nebi kleknuo na golu zemlju.:mad:

Prijatelju Siki ja sve radim čičeći i stojeći pa ćemo vidjeti kako će završiti malo je problema s kičmom a još se gura
Pozdrav!


P.S. Ponekad kleknem iza.......
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh