• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
zrine892 kaže:
Administrator Bobo


Administrator Bobo ponos našeg foruma
Njega bi poljubit svaka cura htjela
Hrabar je i oblazan, naočit i mlad
Njegovo ime slavi se i sad.
Torpedo i crvi, hakeri i virusi
Našem forumu ništa ne mogu
Jer Administrator Bobo uvijek budno pazi,
U svojoj kući se nalazi.

Kada zora svane on na forum ode
Čita loše postove o IMT-eu u kući na stolici
Na svaku riječ o postu on se iznervira
Jer nije mog'o da intervenira.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye :blackeye :D :D

A zrine šta nenađeš karaoke od "vatrogasac mirko" pa snimiš "administrator Bobo"???

Svaka ti dala!!!!!!! :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :finga: :finga: :finga:
 
G

GROF

Guest
Bobo., LEGENDO., MA LIPO TE JE UVIK ZA ČITAT.-

..EVO SAM NAŠAL OVAJ KUTIĆ O TEBI., PA SAM I SAM VEĆ ODLUČIL DA TI NAPIŠEM PAR BESED OD STRANE MENE., MA PIŠEMO O SVEMU I SVAČEMU., I TO JE UGLAVNOM DOBRO...

...SA MALIM ZAKAŠNJENJEM, ALI VELIKIM ŽELJAMA ZA SRETAN RODJENDAN I POSLJE NJEGA!!!., A PIŠE SE O ŽENIDBI., TVOJOJ., MA MORE SE SVAŠTA IZČITAT., ALI KAŽE SE KOD NAS U LIKI; KI JE RANO RUČAL, RANO SE OŽENIL,... NI SE ZEZNUL., DOBRO JE U SVOME ŽIVOTU NAPRAVIL...

...čitam dosta tvoje komentare o traktoru IMT, FERGUSON,... koji su tvoji ljubimci., kako god ja volim i uživam u našim malim traktorićima "tomicami"., ma ko fanatik., lipo je pročitat da ima takovi ljudi ki stvarno volidu traktore isto ko "fanatici"..., a bože moj neki voli ovo., neki ono., a ja sam sretan i lakše mi je kad ima ljudi na ovoj zemlji ki volidu i traktore..., jer uvik su me svi zezali oko traktora..., a još malo pa će traktori stvarno bit; CULL...

...kod mene u liki ima puno ili skoro najviše IMT-ea i fergusona., i o tim i takovim traktorima mogu samo reć reči fale., ovo pišem iskreno i pošteno ko i sve do sada., ... DA NEBI LJUDI MISLILI VO ILI NO., JA TEBE NEZNAM., PA DA SAD NEISPADE DA SE LIŽEMO..., ILI UPUCAVAMO...

...LJUDI SU I VIŠE NEGO ZADOVOLJNI., KAKO SAM VEĆ I PISAL., MALA POTROŠNJA, LAGANO RUKOVANJE I ODRŽAVANJE, JEFTINI DIJELOVI...

BOBO SRETNO, SVAKA TI ČAST I FALA., ČITAMO SE...
 
B

Bobo

Guest
Grofe, od zenidbe nista, bar ne jos par godina, posto ima jos stvari koje nisu sjele na svoje mjesto...

Kad se malo organiziram, mozda bude i zenidbe, no za sad nije ni u planu ;)

Sto se IMT-a tice, Fanatik, nista drugo ;)

Lijep pozdrav!
 
V

Vujo

Guest
ma da od ženidbe ništa he he
kad mala veli ŽENI ME al če bit
vadi čača pare ja se ženim :lol: he he !!
 

juxi

Član
Tu od
11 Pro 2007
Poruka
163
Posto vidim da je Bobo tu negdje godina kao i ja evo ja za mjesec punim 25, mi smo u skroz ne zavidnoj situaciji. Meni su moji rekli da batalim farmu jer inace nista od zenidbe :) a ja i dalje tvrdoglav sa ovom svojom namjerom ali kao sto kaze Bobo jos koja godina dok sve legne na svoje mjesto malo se uhoda i tako.
 
B

Bobo

Guest
TX75 kaže:
slabo si ti to oprao slabo ;) :blackeye

Tu jos nije bila hauba prebrisana, kao ni blatobrani... Kakav je bio, ovo je super
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Tu jos nije bila hauba prebrisana, kao ni blatobrani... Kakav je bio, ovo je super

Mislio si pofarbana???
 
B

Bobo

Guest
Alen kaže:
Bobo kaže:
Tu jos nije bila hauba prebrisana, kao ni blatobrani... Kakav je bio, ovo je super

Mislio si pofarbana???


Ne, na slikama je traktor nakon 15-20 minuta igranja miniwashom... trebalo je jos prebrisati haubu i blatobrane da se malo sjaje. Ovdje to nije bilo ucinjeno, pa TX "lovi u mutnom" bez veze...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo, a ko ti je ukro zadnje lampe na tom malom IMt-u??? :?: :?: :?:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
toma84 kaže:
Otpale od vibracija blatobrana :blackeye

PReviše se vozo po lenijama sa punim gasom...ehhehe
 
B

Bobo

Guest
Kome jos treba signalizacija ;)

traktor tu i tamo ima ispravna prednja svijetla, a od kako ga ja pamtim nisu zadnje lampe radile... tokom godina smo ih porazbijali i ja nosace skinuo da ide brze. (bolja aerodinamika ;) )
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bobo dobar si, bolja aerodinamika, ova ti je dobra, a i šta če ti zadnja svjetla, imaš prednja i to je glavno...
 
B

Bobo

Guest
ursusc360 kaže:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bobo dobar si, bolja aerodinamika, ova ti je dobra, a i šta če ti zadnja svjetla, imaš prednja i to je glavno...


Ako su prednji farovi namontirani, to nikako ne znaci da su oni ispravni ;) Naime, ne rade od kako je 549 dosao u dvoriste. kao da je ovaj ljubomoran. i ovako i onako iz sela ne izlezi, a po mraku nikad nista s njime ne radim...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
A jel ti on regisriran???
Majke ti ja svog nisam registriro 2 godine, tjeo sam ove a nije nigdi bio oglas, i mi nismo znali pa če i ove godine ostat neregistrira, a neide niku iz sela, ni u selo neide baš, samo do stana i ako treba do nekog otič...
 
B

Bobo

Guest
Hmmm, Ako ti tu igdje vidis ikakve osnove da bi ovaj traktor prosao na tehnickom pregledu, i da se pod bilo kojim uvjetima moze smatrati "ispravan" ja ti ga poklonim...

Ukratko: NE, NIJE REGISTRIRAN ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Bobo kaže:
Hmmm, Ako ti tu igdje vidis ikakve osnove da bi ovaj traktor prosao na tehnickom pregledu, i da se pod bilo kojim uvjetima moze smatrati "ispravan" ja ti ga poklonim...

Ukratko: NE, NIJE REGISTRIRAN ;)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A 549 je 10000% registriran???
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Hmmm, Ako ti tu igdje vidis ikakve osnove da bi ovaj traktor prosao na tehnickom pregledu, i da se pod bilo kojim uvjetima moze smatrati "ispravan" ja ti ga poklonim...


Ako ima papire takav kakav je prolazi tehnički.... A ti mi ga pokloni pa ti dokažem!
 

Najnoviji postovi

Na vrh