• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

B

Bobo

Guest
Borna, da to je ovaj pozeski faks, tj veleuciliste, tj visa skola...

Od poljoprivrednih smjerova imas Prehrambenu tehnologiju i V.V.V. (Vinogradar, vocar, vinar). Ja sam zavrsio ovo drugo...

Kobac: Studirao u Pozegi... zato sam i mogao trogodisnju skolu rastegnuti na 8 godina ;)


Hvala na cestitkama!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Čestitke na završetku faksa,još kakav dobar posao upecati milina
 
B

Bobo

Guest
Vec ja imam posao... Ne pada mi na pamet ici raditi u firmu...

Jedino mi koji imamo kod kuce posla (ratarstvo, vocarstvo, vinogradi i sl.) radimo u struci. Tko god da je s moje godine zavrsio faks a nema nista kod kuce od poljoprivrede, ni sad ne radi u struci...
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
Vec ja imam posao... Ne pada mi na pamet ici raditi u firmu...

Jedino mi koji imamo kod kuce posla (ratarstvo, vocarstvo, vinogradi i sl.) radimo u struci. Tko god da je s moje godine zavrsio faks a nema nista kod kuce od poljoprivrede, ni sad ne radi u struci...

uz ratarstvo, vocarstvo, vinogradi zaboravio si navest mehaniku i bravariu
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
I transport agromehanizacije po javnim cestama na duge relacije.


Čestitam na tituli.
A koliko ti je ta dala znanja?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aaaaaaa, V.V.V. - moj san, da sam znal za agronomiju...

Čestitam veliki čovječe :partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh