• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Pozdrav,Bobo!
šta ima?
Daj reci, kak se drži 539 nakon genrelake?
koliko si sati odradio i jel sve u redu?
 
B

Bobo

Guest
Ajde da otpuhnem prasinu i s ove teme malo...

Mrki: Izvini, nisam vidio da si me pitao za 539, pa ti sad odgovaram. 539 je SUPER, jucer je okrenuo 300 radnih sati od generalke i nema mu nikakve zamjerke, mali leti ko zvrk.

Inace, razlog otpuhivanja prasine s moje teme je slijedeci:



Uploaded with ImageShack.us


Ponovio se cika Bobo u prikolicu za razbacivanje stajnjaka. UJEDNO i moj rekord u voznji traktora u transportu po pitanju predjene udaljenosti: 135km u jednom pravcu ;) Do sad je rekorder bio berac kukuruza - 121km...

3 sata tamo i otprilike 4 sata nazad. Selo udaljeno 15-ak Km od Virovitice prema madjarskoj granici - Veliko polje.


Komentari dobrodosli!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Po čestitam na kupnji , u prikolice se nekužim ..... ali slika ti je ispala odlično , stvarno lijepo za pogledati :prayer:

Sedam sati vožnje u traktoru , 270 km :rolleyess: isto za pohvaliti , treba imati živaca :p
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav BOBO..
Prvo ču ti čestitat na prikolici i nek te dugo služi,,,,,bez ijedne greške..:p:p
A moram ti skinut kapu i za km,,,,,koje si proša,,,,svaka čast..nije to baš,,,samo par km,,,več malo više guslanja...:prayer::prayer:

A za kraj slika na kojoj se vidi prikolica,i ljuta mašina,,je ispala,,,,stvarno za deset+:prayer::prayer::shock:

Poz...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Čestitke za prikolicu..nek te služi dugo
A za kilometražu, svaka čast :prayer::prayer:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju Bobo!

., aj neka si i TI nabacil neku slikicu nakon punooo prašine., SRETNO TI sa novokupljenom prikolicom neka dugo i dobro služi!..., e da predjeni kilometri sa traktorom?!., pa to moreš samo TI., TI si legendarac!!!

., aj Bog!, čitamo se ...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
I koliko ti je nafte trebalo za to?
3h za 135km? Malo je to malo. 45km/h???
 
B

Bobo

Guest
Ja ti kazem kako je...

Tamo skroz IBER gas koliko god rucni moze i uz brdo i niz brdo, kroz Viroviticu nisam isao na semafore, vec sam ih zaobisao i opet kad sam izasao na "magistralu" opet iber gas. U samom Terezinom polju je poceo izbacivati ulje na odusak i zamastio mi je cijelu desnu stranu, pa sam zadnjih 5km malo polakse isao da motor dodje do sebe, a kuci oko 4 sata em vucem prikolicu, em je bio problem s izbacivaljem ulja.

Ne morate vjerovati, ali sam ja tamo stigao za ravno 3 sata, a je li autu vjerovati za mjerenje udaljenosti, u to ne ulazim...
 
M

Miško 007

Guest
Jadan 549 što radiš iz njega hehe.
Morat će za tebe staviti 6 transportnu brzinu... :D
 
B

Bobo

Guest
I sta... kad sam kuci dosao, usuo mu 3l ulja sto je pljunuo i teraj dalje...

Planiramo da ce bez generalke izdrzati 3 000 radnih sati, sto dovoljno govori o tome koliko je kod nas opterecen.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
Ja ti kazem kako je...

Tamo skroz IBER gas koliko god rucni moze i uz brdo i niz brdo, kroz Viroviticu nisam isao na semafore, vec sam ih zaobisao i opet kad sam izasao na "magistralu" opet iber gas. U samom Terezinom polju je poceo izbacivati ulje na odusak i zamastio mi je cijelu desnu stranu, pa sam zadnjih 5km malo polakse isao da motor dodje do sebe, a kuci oko 4 sata em vucem prikolicu, em je bio problem s izbacivaljem ulja.

Ne morate vjerovati, ali sam ja tamo stigao za ravno 3 sata, a je li autu vjerovati za mjerenje udaljenosti, u to ne ulazim...

pa vjerujem ja da si ti došao za 3 sata samo te malo zezam ni ja jedno vrijeme nisam vjerovao da je imt tako brzo ali sam se prije godinu dana uvjerio zbilja da li ti imaš na youtubeu profil pod nazivom debelibobo
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Ja ti kazem kako je...

Tamo skroz IBER gas koliko god rucni moze i uz brdo i niz brdo, kroz Viroviticu nisam isao na semafore, vec sam ih zaobisao i opet kad sam izasao na "magistralu" opet iber gas. U samom Terezinom polju je poceo izbacivati ulje na odusak i zamastio mi je cijelu desnu stranu, pa sam zadnjih 5km malo polakse isao da motor dodje do sebe, a kuci oko 4 sata em vucem prikolicu, em je bio problem s izbacivaljem ulja.

Ne morate vjerovati, ali sam ja tamo stigao za ravno 3 sata, a je li autu vjerovati za mjerenje udaljenosti, u to ne ulazim...

Crni Bobo,mogao si usput stati kod mene da malo oladiš mašinu a usput da se i okrijepiš ladnim gemištom:drinkers:. Ovim tvojim tempom nije bilo lako ni tebi ni traktoru.;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Crni Bobo,mogao si usput stati kod mene da malo oladiš mašinu a usput da se i okrijepiš ladnim gemištom:drinkers:. Ovim tvojim tempom nije bilo lako ni tebi ni traktoru.;)

lako za njega, neko šteta traktora ;)
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Zato jer se puno puno manje trose gume na taj nacin... nisam vjerovao dok nisam probao. Okrecem ih normalno samo u sjetvi, jer mi tamo vise treba grip, po asfaltu ga ganjam cjelo ljeto i gume doslovce nestaju. Pronasao na internetu podatak da se manje trose gume kad su naopako stavljene i ne bi vjerovo dok se sam ne uvjeris... brze se vrte od zadnjih, mala dodirna povrsina, i gume odose. najveci problem kod uskih guma je taj sto se najprije naslanjaju na sredinu, a rubove zvace. kad se ovako namontiraju gume, vise na rubove nasjeda, i ne zvace sredinu, tako da se ravnomjernije trose, a kad zatreba, vuku svejedno...

90 posto svih traktora u Bavarskoj ima tak okrenute gume...
 

Najnoviji postovi

Na vrh