• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
BOBO....... , SRETAN TI ROĐENDAN :partyman::partyman::supz::supz::gitarist:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
sretan roćkas.......
33w71ud.gif
 
Posljednje uređivanje:

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
bobo sretan rođendan da ti poziviš do 100 i pozdrav neću te sad pilit s onim da je vrijeme da se ženiš bit će i to
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sretan ročkas i nek imt služi a i nek buduća bolja polovica donese jednog u miraz:rolleyess::rolleyess::partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav Administratore Bobo!

., --- GROF zna zasto su slike uklonjene ---
Bobo

., ISTINA!, neznam zašto su slikice uklonjene?., bile su slične i namjenjene mom forumskom prijatelju Aco093!., ja poštujem - rešpektiram GAZDU i napominjem, ako ča treba brisat da ni problema za pobrisat., lakše je brista negoli keljit i pisat., puno puti sam napisal i ponovit ću još jedamput., JA neznam keljit slikice., uvik najdem neku "žrtvu" ku dobrano iskoristim da mi pokelji slikice., ovoga puta je ta "žrtva" bila moja ženica!., slažem se ako su smetale da se pobrišedu., ALI si lipo TI mogal onda meni privatnom porukom reć i ja bi ji sam pobrisal.-

., ISTINA!., Super administrator abrikli!, opomenul me je privatnom porukom da neduplam slike!., JA sam obećal da se neće ponovit., eto, ponovilo se., krivac je moja ženica!., i kako se kaže u našem Narodu?!., nedaj Bože!, većeg zla., svemu se more pomoć., samo NE mrtvom čoviku!.-

., ovo javno tebi pišem., lako moreš i pobrisat!., ODNOSI SE NA SVE VAS ADMINISTRATORE I UREDJIVAČE OVOG DOBROG FORUMA!, nemojte bit GRUBI, BAHATI, BRZI, SITNIČAVI, ... za sitnice., ma sitnice život značidu!., a samo jedan ŽIVOT imamo!!!

., fala VAM svim skupa na razumjevanju!., MOLIM VAS DA SE NELJUTITE!., nismo dica!., ovo je bila jedna moja pozitivna kritika svim VAM predpostavljenima! - GAZDAMA kako ja znam reć u šali., ... u Svetom pismu - Bibliji piše izmedju ostalog., GAZDE SE MORADU SLUŠAT!., ja to ko dobar kršćanin i delam - slušam ponizno!., FALA još jedamput na ukazanom razumjevanju.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

Bobo

Guest
Samo da vas obavijestim da sam od danas ing. agronomije...

Dodjite pa da zalijemo!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
čestitam kolega a zalit možemo uvijek......lijep pozdrav i nek je sa srećom:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh