• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

B

Bobo

Guest
PeTaR4444 kaže:
sretan rođendan i strojevi su odlični i dobro očuvani svaka čast.

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? I na kraju svega :shock: :shock: :? :scratch :blackeye :?:

Hvala za strojeve...
 
B

Bobo

Guest
valtra_8550 kaže:
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :roll:

Vidio, odgovorio... Ovih dana nisam cesto na forumu, komp mi izgorio, pa molim za razumjevanje...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
:partyman: :partyman: :drinkers: :drinkers: SRETAN RIĐENDAN! :partyman: :partyman: :drinkers: :drinkers:
 
A

Alen

Guest
Kolega puno sreče i ljubavi u životu i da nam se što prije oženiš!!!!!!!! SRETAN ROĐENDAN!!!!!!!!! :partyman: :drinkers:
 
G

GROF

Guest
...pa sretan ti rodjendan BOBO!., budi dobar i orginalan ko i do sada!!!., želim ti ispunjenje tvojih DOBRIH želja., voli žene, poštuj muškarce!., budi svoj!!!., kupi skipa, kupi onoga velikog IMT-ea., kupi jednoga novoga IMT-a od 60 ks., ...

BOBO!., bog! te blagoslovil!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Bobo, sretan rođendan drugi puta! I kupi onog JD 5725 kojeg si rekao, a ne IMT, imaš več dva, dosta je dva, sad na nešta olje priječ treba! Živio ti nama sto godina!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Bobo sve najbolje i još podero 10 plugova, 5 traktora, 30 siceva :mrgreen: , i puno snaša :blackeye
A za novog imt-a :roll: Kod nas već postoji ''kajla'': Da bog da kupio novog imt-a...
Tak da bolje neki jelenko!!
Znaš onu: ko 100 godina vozi traktor, dugo živi!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
1tk76g.jpg
1496pkx.jpg
2cx62o.gif
2le3wh.gif
o02zuw.gif
2468ewm.gif
 
B

Bobo

Guest
Puno vam hvala na lijepim zeljama!

Evo, ja tek sad dosao do racunala, a ovih dana zavrsio sjetvu (13 kj gabi), zavrsio kod sebe berbu kukuruza (imam jos 1-2 kj usluzno ici), malciram stabljike duhana i kukuruzovinu punom parom, ma radi se sve u 16 ;)

Guzve na selu sve manje, tak da bi ovih dana mogo i moj komp doci na red, pa se citamo sve cesce i cesce!
 
J

jokapz

Guest
Bobo sve najbolje povodom rođendana.... Da si me zvao na pivo čestito bi ti na vrijeme ovak sorry na zakašnjenju.... :partyman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
filipkc kaže:
bobo
sretan ti rođendan i sve najbolje

filipkc nešto si ti fulo,
BOBO ima rođendan u studenome.
 

Najnoviji postovi

Na vrh