• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

B

Bobo

Guest
Gledaj, ja ga MOGU registrirati bez da dovezem traktor u stanicu... Poznam i ja neke ljude, ali nije to to...

Ovo NE PROLAZI ni u Zanzibaru pod ispravno, vjeruj mi...
 
A

Alen

Guest
A ko te pita jel ispravno?!? Rekao si da treba registrirat....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Bobo kaže:
Gledaj, ja ga MOGU registrirati bez da dovezem traktor u stanicu... Poznam i ja neke ljude, ali nije to to...

Ovo NE PROLAZI ni u Zanzibaru pod ispravno, vjeruj mi...


Uf...kolko sam ja puta, traktor u šupi a on registriran....
 
B

Bobo

Guest
Nekome ce biti smijesno, nekome ce biti zanimljovo...

Naime, danas samo po prvi puta prisustvoao i pomagao pri teljenju...

Gospodjo, ne znam kako da vam kazem, ali vasa kcer je krava ;)
Obrisan neispravan link.

Stari je ovih dana tanjurao vocnjak sa 549 i radio je to po suhoj zemlji sa svim sajbama otvorenim...
Ovo je samo dio atmosfere prije ispuhivanja traktora kompresorom:

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Pa čak ni moj Ursus nije tai nikad bio kako ja znam...trebo si stavit slike poslje duvanja, sa istog mjeste slikano!!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hehe,i bobo kako je prošlo telenje?kako ti se sviđa posao babice? 8)
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
hehe,i bobo kako je prošlo telenje?kako ti se sviđa posao babice? 8)


Za jednom godisnje OK, ali da imam 20-ak krava pa sveke godine 20-ak puta... Ne znam bas...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
zašto?pa to je velik doživljaj,jer ipak tele vrijedi... ;)
 
B

Bobo

Guest
Meni su telici prestali imati vrijednost prije 15-ak godina kad smo krave prodali i poorali livade ;)

A bas sam se i sjetio da ce to tebi biti svakodnevna pojava...
 
B

Bobo

Guest
Da, ocistio sam ga, ali nisam slikao... :(

Jos je uvijek prljav, ali se sad unutra moze i disati. Danas sam i jedan i drugi podmazivao, a poslije zetve ce ici detaljno pranje...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e pa naravno da hoće,nadam se na vlastitom gospodarstvu najviše.. :) samo sam jednom pomagao u telenju,ali zato sam izvukao već janjadi ohoho... nije baš prerazličito. i ako budeš imao baš želju,samo reci,pa ću te zvati da asistiraš... ;)
 
B

Bobo

Guest
Ovo crveno lijevo je plosnati sarafciger, a desno je krizni ;) U sredini je drzac za mobitel...

I sto je nejgore, stalno ih koristim :( Struganje razno raznog blata, odmotavanje trave koja se nakupi na kardan i tako, te sitnice. Bude tu i stelanja kocnica i dotezanja kojekakvih selni... Dobro je imati sarafciger pri ruci uvijek, kao i kljuc 24-27 ;)

Obrisan neispravan link.

Policu vec neko vrijeme je smatran potrebnom, i mislim da bih mogao i ja uglaviti nesto...
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Bobo kaže:
Ovo crveno lijevo je plosnati sarafciger, a desno je krizni ;) U sredini je drzac za mobitel...
Drzac za bob sam shvatio, ali ove sarafcigere :) :oops: morao sam se dobro zagledati da skuzim :oops: izgledalo mi je kao nekakvi drzaci :)
 
V

Vujo

Guest
sad ti bu neko rekel to ti je IMT ali pametno je imati alata kod sebe :scratch
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Pa ja u ursusu imam kutiju sa alatom. I ona je uvjek u njemu, nikad se nevadi, a alat zatreba dosta puta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh