• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bole

G

GROF

Guest
., lip pozdrav forumašu bole!

., torpedo - duga 9!, sredjena za deset, svaka čast!, bilo je dela, ali je svaki čovik presretan kada mu delo dobro - odlično ispade!...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
., lip pozdrav forumašu bole!

., torpedo - duga 9!, sredjena za deset, svaka čast!, bilo je dela, ali je svaki čovik presretan kada mu delo dobro - odlično ispade!...

sve se ljepo da sredit ak imaš volje
 
Posljednje uređivanje:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,797
:drinkers::partyman::weedman::gitarist::partyman::drinkers::supz:

sve najbolje kolega.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
pozdrav svima :partyman::partyman: evo malo da osvježim temu :butthead:
nisam baš nešto aktivan u zadnje vrijeme na forumu al ipak sam tu :mrgreen: jbg.. imase puno posla

sjetva je završena, još samo zimska brazda i dosta za ovu godinu
evo jedne slike zelenih, neznaš koji je prljaviji od kojega :supz:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
zanima me koliko je koji ima konja ako mi možeš reći vidi se da je treći najjači
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
svakome jedan plug i oranje je za cas gotovo :)

:mrgreen: to si u pravu da bi oranje bilo brzo gotovo ali nije problem za plugove nego tko bi ih tjero :scratch:scratch

sad bi bilo smješno da u sredini stoji jedan mf
ima jedan crveni koji nije na slici, ali nije MF :supris:

bole a kad si ovog drugog kupil
prije par mjeseci taj je zadnji stigo u društvo
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
zanima me koliko je koji ima konja ako mi možeš reći vidi se da je treći najjači
prvi je 3640 114,7 ks
drugi 6300 95 ks
treći 3650 117.4
četvrti 90 ks

nije treći najjači, on jje samo jedini sa tablicom.....:mrgreen::mrgreen:
imaju sva tri JD-a tablice samo su odozada

dobo onda prvi jel je to ista serija nije to velika razlika
treči je najjaći, traktori su isti u svemu motor, hidraulik, mjenjać itd. sam je razlika u diznama pa ima par konja manje na seriji 40
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,386
daj mi reci kako te sluzi 6300 i kako si zadovoljan s njim?
ako se ne varam, nemas ga dugo. jeli bilo kakvih kvarova? potrosnja?
nije li to 90ks? za sta ga koristis?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
daj mi reci kako te sluzi 6300 i kako si zadovoljan s njim?
ako se ne varam, nemas ga dugo. jeli bilo kakvih kvarova? potrosnja?
nije li to 90ks? za sta ga koristis?

sa traktorom sam prezadovoljan mal kratak okretan za razliku od Torpeda 90 ks kak je došo kodmene promjenio sam samo akumulator :mrgreen: nije dugo kodmene ali je natuko malo manje od 200 sati još nije bio pran baš zato da se vidi di če pokazat sta ali nigdje ništa
potrošnja kao kod svih JD-a jbg. nekom puno nekom malo
uzeo sam uske točkove zanjega tako da mi on bude zamijenio torpeda za međurednu obradu - sijanje ,špricanje, kultivacija itd....
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
ipak sam ja bio u pravu ali nema veze:D:D:D:D:Dimaš dobar vozni park sve zeleno pa zato i nisi slikao ovog 5 crvenog jer bi bio usamljen a to je siguro IMT
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
ipak sam ja bio u pravu ali nema veze:D:D:D:D:Dimaš dobar vozni park sve zeleno pa zato i nisi slikao ovog 5 crvenog jer bi bio usamljen a to je siguro IMT

nego sta drugo nego IMT :finga: je*eš poljoprivrednika koji nema IMT-a :butthead: pa makar i da stoji u garazi cijelo vrijeme kao kodmene :rolfer:
pa manje više je sve zeleno sam je nešto tamno zeleno a nešto svjetlo zeleno :rolfer:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
da dignem malo temu :finga:
evo par slika što se radilo ovih dana
prošla zima pa ajmo metit ljetne gume :rolfer:
DSC02976.jpg

zatvaranje zimske brazde ( ovo na slici je friško oranje )
DSC02963.jpg

širenje sijačice
DSC02970.jpg

podmazane, spremne čekaju da se krene u sjetvu
DSC03014.jpg

i jedna slika "male igračke"
DSC03001.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Bogami ljepo poli tebe,,,,,,,dela li se ga dela,,,bez milosti.....:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh