• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bole

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
550
mislim da sam te več pital, al samo zaboravio, koje su dimenzije hale i kolko love, mislim da se budem nagodinu upustio isto u jednu halu, a l budem ju sve okolo zazidao i dolje beton ili asfalt, još neznam, sve ovisi o financijama nagodinu. i di si kupio tu zelenu mrežicu, ja bi htio ju kupiti da mi ne puše snijeg po sušari i po kombajnu?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
svaka čast na mašineriji,ali nešto mi kao ovdje fali ako se ne varam,možda duga devetka.....:scratch

nefali tu je :finga: na drugoj slici viri samo plug van skroz nakraju
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
odlični strojevi..daj mi reci koliko te okvirnoizasla ovakva garaža?i koja je dimenzija

mislim da sam te več pital, al samo zaboravio, koje su dimenzije hale i kolko love, mislim da se budem nagodinu upustio isto u jednu halu, a l budem ju sve okolo zazidao i dolje beton ili asfalt, još neznam, sve ovisi o financijama nagodinu. i di si kupio tu zelenu mrežicu, ja bi htio ju kupiti da mi ne puše snijeg po sušari i po kombajnu?

sad ovakava kaka je dimenzija je 10 X 20m i visine 5,5m a koštala je 65000kn
a još su izbetonirani ankeri za nastavak još 10m al je vani zima tako da se ništa neče dalje radit do proljeća a onda bi bila 20 x 20 m, a dogovorena je još jedna ista takva garaža za nagodinu :D
i kodmene če se jedan dio uzidat i dolje izbetonirat jer mislim unutra kukuruza metit
a tu mrežu sam kupio u Cabuni u Brazdi
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
a cijena mrežice...?

el misliš sušaru kupovati ili bi negdi uslužno sušio?

za cjenu neznam to je stari kupio prije par godina cjelu balu dimenzija 3x20m x6 imaš toga u svakoj poljop...ljekarni i to za neke sitne novce a dobro posluži sve u šupi je suho nenavije snjeg
kupio bi mobilnu sušaru oko 10t
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
550
za cjenu neznam to je stari kupio prije par godina cjelu balu dimenzija 3x20m x6 imaš toga u svakoj poljop...ljekarni i to za neke sitne novce a dobro posluži sve u šupi je suho nenavije snjeg
kupio bi mobilnu sušaru oko 10t

budem kad uhvatim vremena potražil to uokolo, pa si kupil. kad budeš kupoval, dođeš slobodno na savjetovanje kod mene, da vidiš kaj sam ja i kak napravil, možda ti da ideju.... mislim, da je most na vočinki ispravan, dođeš za 5 minuta, ovak ti treba barem 20 do mene.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
budem kad uhvatim vremena potražil to uokolo, pa si kupil. kad budeš kupoval, dođeš slobodno na savjetovanje kod mene, da vidiš kaj sam ja i kak napravil, možda ti da ideju.... mislim, da je most na vočinki ispravan, dođeš za 5 minuta, ovak ti treba barem 20 do mene.

budem doletio jednom :D
pa da kad nam neče napravit most onda bi imo do silosa 10 min taman imam kod vočinke tablu od 42 ha a ovako moram ič okolo pravit 20 km više
a sad više nečemo vozit ni u Čađavicu u silos a baš če mi falit Lovac :finga::finga:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
550
budem doletio jednom :D
pa da kad nam neče napravit most onda bi imo do silosa 10 min taman imam kod vočinke tablu od 42 ha a ovako moram ič okolo pravit 20 km više
a sad više nečemo vozit ni u Čađavicu u silos a baš če mi falit Lovac :finga::finga:

čujem da Agroland radi pistu i vagu u Crncu?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
čujem da Agroland radi pistu i vagu u Crncu?

da Agroland pravi otkupnu stanicu kodnas i puno ih je več napravilo ugovor snjima samo se nezna kakvi su kod isplate :D
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
550
da Agroland pravi otkupnu stanicu kodnas i puno ih je več napravilo ugovor snjima samo se nezna kakvi su kod isplate :D

kod isplate su dobri, plačaju odmah, al te oderu na primjesi barem 5% više, a i ulje kod suncokreta je 5% manje. kolega je predavao u žito i u agroland, sa iste njive suncokret, veča primjesa i manja uljnost u agrolandu nego u žitu. e sad odluči, el novci odma, al da ti uzmu 10% ekstra, ili da čekaš novce, pa dobiješ normalno isplačeno u žitu.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
kod isplate su dobri, plačaju odmah, al te oderu na primjesi barem 5% više, a i ulje kod suncokreta je 5% manje. kolega je predavao u žito i u agroland, sa iste njive suncokret, veča primjesa i manja uljnost u agrolandu nego u žitu. e sad odluči, el novci odma, al da ti uzmu 10% ekstra, ili da čekaš novce, pa dobiješ normalno isplačeno u žitu.

to čemo vidit kakvi su "lopovi" nisam snikim još pravio ugovor al neče oni dobit sve garantirano, kad staviš sve na papir kolko goriva potrošim do Čađavice tolko če i ovi uzet na primjesi i tako če mi doč na isto
a što se tiče suncokreta ni ovi u žitu nisu više čisti počeli su i oni muljat na sve strane za suncokret uljara Čepin je zakon sad snjima tržim suncokret :D
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
evo čime sam se ja bavio proteklih mjesec dana, malo oživio svoga Torpeda još mu fali par sitnica i bit če kompletan, a bio je rastavit u komadiće :weedman::weedman:
danas ga konačno složio sad je barem u komadu :finga:
dsc02046b.jpg

dsc02050e.jpg
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
uh,dobra ti je ta duga devetka....:p
jesu ti to zadnji kotači za međurednu obradu.??
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
uh,dobra ti je ta duga devetka....:p
jesu ti to zadnji kotači za međurednu obradu.??


da jesu za međurednu obradu malo gadno izgleda s njima al šta češ kad mora tak bit
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
da jesu za međurednu obradu malo gadno izgleda s njima al šta češ kad mora tak bit

a ne baš tako,nego malo čudno....:p
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,887
super je ,sad nije na prodaju??:) jel hidraulik OK?
to je crna boja šasije??
 
B

BAGERISTA

Guest
bole.........

Svaka čast na sređenoj mašini,,,,jako ljepo izgleda,,,,,sad je na njemu da dela bez greške.....:supz::supz::supz::prayer::prayer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Kako si ga sredio možeš komotno sa njim ići u svatove ;) ....odlično :supz:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
svaka čast
dobro si sredio torpeda
:prayer:
super je ,sad nije na prodaju??:) jel hidraulik OK?
to je crna boja šasije??
nije na prodaju od ljetos kak sam kupio još jednog John deere-a
hidraulik radi bez greške kaže majstor to se potrefilo za pucanje crijeva bila su lošija a nova pumpa je gore
nije crna šasija nego tamno plava :weedman:
bole.........

Svaka čast na sređenoj mašini,,,,jako ljepo izgleda,,,,,sad je na njemu da dela bez greške.....:supz:
:prayer:
to čemo vidit kak če da dela ak bude išo ko dosad ja prezadovoljan


Kako si ga sredio možeš komotno sa njim ići u svatove ;) ....odlično :supz:
ak se ženiš budem ti ga iznajmio :partyman::finga:
:weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh