• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bole

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
išo mal u obilazak soje pa uprego Rakovicu i mal opro pa posliko pošto nemam ni jedu sliku na forumu evo par komada:
i681717_DSC01148.JPG

i681716_DSC01146.JPG

i681715_DSC01145.JPG
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
Marko355 kaže:
pa ajde mi ju onda posudi na neograničeno vrijeme? :D
budem kad kupim novoga i njega i IMT-a ču ti dat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
e ovo se zove oranje :D :D :D :D
[youtube:1mkkepbm]fnhibHOIjro[/youtube:1mkkepbm]
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
881
to nije normalno!!!!! pa ta mrcina za jedan dan poore cijelu lijepu našu,jebote!!!!! :shock: :shock: :shock:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
Mrki88 kaže:
to nije normalno!!!!! pa ta mrcina za jedan dan poore cijelu lijepu našu,jebote!!!!! :shock: :shock: :shock:
da da da :lol: :lol: :lol:
al neznam koko bi oro u Baranji s tim plugom i 20 brazdi
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
daniel2356 kaže:
kod mene bi skinul barem 10 brazdi, ja sa 200 ks i 4 x 16 cola jedva idem.
pa zato i kažem kodnas nemože vuč toliko a ne u baranji gdje je još "masnija " zemlja, tako može orat u nekom pjesku, npr. vamo kodmene u D. Miholjcu, tu Rus 82 vuče 3br okretača :D :D :D :D
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
Kićo ..........evo slika TD 9006
i704070_DSC01225.JPG


motor suv ko barut :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i radio :D :D

tapacirana i zatvorena kabina ( ima sava stakla )


 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Kad odlucte javi pa mozda i dogovorimo. Da sam znao mogo sam stat u nedjelju sam prolazio kroz Miholjac, ima dana
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
Kićo kaže:
Kad odlucte javi pa mozda i dogovorimo. Da sam znao mogo sam stat u nedjelju sam prolazio kroz Miholjac, ima dana
traktor nije u Miholjcu, nego u Crncu to ti je nekih 30 kilometara od Miholjca, tamo su mi svi strojevi
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
evo konačno dotjero i ja nešta kuć, nije kako je bilo u planu DF al je kombaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
uz malo sređivanja bit če ko grom :D :D :D
55941bfc.jpg

6a5543ac.jpg

molio bi malu pomoč pošto baš i nemam iskustva za ovaj kombaj, koja ručica za šta služi , gdje se šta uključi, isključi, kako se podešava :scratch :scratch :?: :?:
6666ea3e.jpg

ee217a7c.jpg
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
bole kaže:
molio bi malu pomoč pošto baš i nemam iskustva za ovaj kombaj, koja ručica za šta služi , gdje se šta uključi, isključi, kako se podešava :scratch :scratch :?: :?:
6666ea3e.jpg
Čestitke na kupnji, ovo je isto DF made by croatia ;)
na ovoj slici prva ručka do sjedala je za uključivanje vršilice, sljedeća do nje je za uključivanje kipanja, treća i četvrta ručka od sjedala su za podešavanje razmaka korpe (ulaz i izlaz), i zadnja do vrata je za podešavanje okretaja bubnja. Heder se uključuje na pedalu s lijeve strane.

ee217a7c.jpg

Na ovoj slici, prva ručica do vozača je od hidromata, za narijed i nazad, a dolje s desne strane sjedala je mala ručka za prebacivanje radne i transportne brzine.
Druga ručka u ovom nizu, gledano od vozača je za spuštanje/podizanje hedera, sljedeća je za vitlo spuštanje/podizanje, sljedeća za odmicanje/primicanje vitla, zadnja u nizu je za otvaranje cijevi, a ona visoka što se okreće je za podešavanje vjetra.
Žuti prekidači su za ubrzanje/usporenje vrtnje vitla, a onaj treći neznam što je, valjda rotirka.

ova ručica za spuštanje i podizanje hedera je spojena i dolje na pedalu s desne strane sjedala, tako da možeš i nogom, ili preseliš tu pedalu pokraj volana pod lijevu nogu, tako je bilo kod mene puno je praktičnije.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
puno hvala na ovim informacijam jedan dio funkcija znam a ostalo sam sad saznao
 

Najnoviji postovi

Na vrh