• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bole

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
zekan7711 kaže:
kaj je to puno ili malo za takav kombajn :scratch
:mrgreen: :mrgreen: taman :mrgreen: :mrgreen: kakvih krševa sam se nagledo za duplo veče pare ovaj je ko grom
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
ja i john deere na pauzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2e92100a.jpg
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
pranje i glancanje kombajna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
f517e7df.jpg

5859bd9b.jpg

f9d35b11.jpg

a9c11dc1.jpg
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
marko93 kaže:
Prije zime prat :twisted:
nego kak svake godine ga perem ... znam da večina ljudi to ne radi samo ih spremi u šupu...... ja ga operem i premažem ga cjeloga antikorozivnim sredstvom i bolje nego da ga ostavim onakoga punoga prašine i biljni ostataka samo se nakupljaju miševi unutra i prave sranja
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,892
Svako radi kak misli da je najbolje ;)

Ja perem prije sezone,a na kraju samo ispušem i podmažem...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
marko93 kaže:
Svako radi kak misli da je najbolje ;)

Ja perem prije sezone,a na kraju samo ispušem i podmažem...
kao što si i sam reko :D Svako radi kak misli da je najbolje :D svako ima svoj način kako zaštitit kombajna i ostale strojeve ..... ja sve strojeve što imam perem i prespricam antikorozivnim sredstvom prije zime i spremim u šupu. a strojevi koji mi stoje vani još ih i iznaftiram...........
 
Z

zetormanlover

Guest
Bok, lijepi strojevi... ;) Da te pitam, ti stvarno namjeravas prodati onu svoju Rakovicu, kad kupis neki drugi traktor? Ako je tako, zanimalo bi me koliko ima sati rada, koje je godiste te koliko bi bila okvirna cijena u eventualnom slucaju prodaje?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
zetormanlover kaže:
Bok, lijepi strojevi... ;) Da te pitam, ti stvarno namjeravas prodati onu svoju Rakovicu, kad kupis neki drugi traktor? Ako je tako, zanimalo bi me koliko ima sati rada, koje je godiste te koliko bi bila okvirna cijena u eventualnom slucaju prodaje?
Rakovica je 87 god. ofarbana prije 4 god. sve ko novo kodmene jako malo radila skoro ništ, sati neznam kolko ima jer sat neradi bila je jedno vrijeme u oglasniku al sam odusto od prodaje jer novce za soju, kukuruz i suncokret još nisam dobio pa se nema za drugoga a u neki kredit se uvalit baš nije dobro....... al imam IMT 542 za prodaju ako si zainteresiran javi može i u zamjenu za nekoga JOHN DEERE-a 2250 uz moju nadoplatu
 
Z

zetormanlover

Guest
A steta, bas mi se sviđa traktor, a IMT 542 mi je malo pre mali, ali cu prenest tvoj oglas ako me tko upita, jer me cesto ljudi pitaju dal znam gdje se prodaje kakav dobar traktor, i vecinom traze tako te manje IMT-ove modele, tako da bude li tko zainteresiran ti javim pa vas spojim, evo nedavno je jedan moj susjed kupio IMT 542, možda će bit još zainteresiranih... :arrow: 8)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
zetormanlover kaže:
A steta, bas mi se sviđa traktor, a IMT 542 mi je malo pre mali, ali cu prenest tvoj oglas ako me tko upita, jer me cesto ljudi pitaju dal znam gdje se prodaje kakav dobar traktor, i vecinom traze tako te manje IMT-ove modele, tako da bude li tko zainteresiran ti javim pa vas spojim, evo nedavno je jedan moj susjed kupio IMT 542, možda će bit još zainteresiranih... :arrow: 8)
nema problema samo se javi ako ima zainteresiranih, a za Rakovicu ti javim ako se predomislim ...............
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
639
da malo obnovimo temu :weedman:
ajmo malo u spremanje mislim da je dosta za ovu godinu :mrgreen::mrgreen: ili dok se nebude pošteno smrzlo
dsc01847g.jpg

dsc01852.jpg
dsc01858kj.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
svaka čast na mašineriji,ali nešto mi kao ovdje fali ako se ne varam,možda duga devetka.....:scratch
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
530
odlični strojevi..daj mi reci koliko te okvirnoizasla ovakva garaža?i koja je dimenzija
 

Najnoviji postovi

Na vrh