• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BOURGOIN berač kukuruza

  • Temu pokrenuo deutz130
  • Datum prvog posta
D

deutz130

Guest
Cijenjena gospodo molio bih ako mi neko od vas može dati neke linkove ili me uputiti kako najlakše doći do ovog berača kukuruza.
U obzir dolazi cijela Europa.
Unaprijed zahvaljujem.
 
B

Bobo

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

Jedan clan foruma prodaje dvoredni burgoin...

Obrisan neispravan link.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

deutz130 kaže:
Cijenjena gospodo molio bih ako mi neko od vas može dati neke linkove ili me uputiti kako najlakše doći do ovog berača kukuruza.
U obzir dolazi cijela Europa.
Unaprijed zahvaljujem.
Kakav berač tražiš?
Znam da ih ima na više mjesti za prodati, ali to su 4 reda berači...
 
D

deutz130

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

DF&Torpedo lijepi pozdrav. Ma zaboravio sam naglasiti da me zanimaju upravo 3 i 4-redni berači, stoga bi bio zahvalan ako mi možeš poslati neku informaciju.
Pozdrav.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

Znam za jedan GX 406 A, 1996.g., freza, 4x4 u odličnom stanju, cca 50000€ kod Bjelovara

i kod Koprivnice u susjednom selu od mene (Koprivnički bregi) ima jedan diler više komada za prodati.
Ostale informacije ću ti poslati u privatnim porukama, ako želiš...
 
D

deutz130

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

Vedrane hvala ti lijepa za ove informacije, dapače volio bih da mi se javiš privatno.
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

molim pomoć, kupujem bourgoin gr 10 pa ak ima tko što za ponudit nek se javi :arrow:
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

DF&Torpedo molio bih te ak mi možeš dati neke podatke o tom dileru iz Koprivničkih bregi da stupim u kontakt s njim
 
D

dfranc

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

jozek kaže:
molim pomoć, kupujem bourgoin gr 10 pa ak ima tko što za ponudit nek se javi :arrow:

Imam MD8 ako te znima.pozz
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

hvala to mi je za frenda, a on oče samo gr 10
 
C

Claas45

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

Pozz ako znate neke internet stranice gde mogu naci bourgonija. samo cetveroredne
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

Oprosti kaj se ubacujem al zanima me kolika je veličina kible, tj spremnika za kukuruz na dvorednom bourgoinu odprilike u kg.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

nemam pojima al moja sipovka 5 tona 2 bunkera normalna od bourgoina mi idu u nju. dok na vrh punjena dva bunkara mi nemogu stat u prikolicu. dok su prije išla 3 bunkera i još malo od berača tornada sip 40
 
C

Claas45

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

e Zanima me cetveroredni berac bourgoin ako znate gde ima na prodaju da mi javati ozbiljan sam kupac
 
C

Claas45

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

hvala dajte jos
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

taj kombajn mi je jako poznat on je kod debeljaka oko ivaniča negdje ako se ne varam i ako je to taj ima puno više rh samo slika jako puno vara. jer smo ja i tata gledali taj kombajn
 
K

kocol

Guest
burgoin

Prese sa nagnutim osama (patent Bourgoin) pokrivaju celu površinu valjaka radi optimalnog komušanja. šta znači presa sa nagnutim osama
evo slike
9sh1n8.jpg
 
K

kocol

Guest
Re: burgoin

mogu li da dobijem neku bolju sliku i neznam u čemu je razlika burgoinovif perušača od ostalih
 
Na vrh