• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BOURGOIN berač kukuruza

  • Temu pokrenuo deutz130
  • Datum prvog posta
D

djelak

Guest
Re: Bourgoin berač kukuruza - gdje kupiti povoljno?

Dali ima tko sliku od sajle za ručnu kočnicu na burgonu md 8
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja imam dva bourgoin-a gx400 jedan 4x4 jedan 2x4 i jako sam zadovoljan

ovaj je u tijeku slaganja
kupljen je ove zime i likovi su ga rasturili do totalke




a ovaj je spreman za sezonu
ovaj je kod nas vec 5 godina i pre zadovoljni smo


 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
e pozdrav svima .. ima moj rođak prodaje takvog berača 4-redni za
10 000 € ... samo neznam koji je ali danas odoh tamo pa ću ti reći ....Pozz
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
morat ću slikat ovog prvog kad složimo svu ovu limaruju na kljunovima i to!:heart::D
 
D

djelak

Guest
morat ću slikat ovog prvog kad složimo svu ovu limaruju na kljunovima i to!:heart::D

molm vas da mi odgovorite ako je hidro pumpa malo slabija pa da sipam hidrol 68 dali ču dobit kakav efekat naime radi se o burgoinu md 8
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
molm vas da mi odgovorite ako je hidro pumpa malo slabija pa da sipam hidrol 68 dali ču dobit kakav efekat naime radi se o burgoinu md 8

ee to ti nebi znal reč...znam da je ujak nosil na reparaciju pumpu i hidromotor...
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
pozdrav od mene.molio bih vas,ako mi neko moze reci gdje mogu naci sjecku ili majstora sto izradjuje sjecke za burgoin md 8
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
jos jedna mala zamolba...trebam pogonski remen za burgona md8.moj je dosta stari pa nevide se oznake na remenu....gdje kupiti i pod kojim brojem traziti, unaprijed HVALA
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
zasto je ovaj burgoin tako skup, uporedjujem njega sa kombajnom koji moze da radi i kukuruz i psenicu sa promjenom hedera, npr neki klas i on je jeftiniji od ovoga beraca burgoina, zasto, kad ovaj obavlja slozeniju operaciju, jedino sto nema pogon na obadvije osovine.
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
jos bi jednom zamolio cijenjenu gospodu,forumase, ako netko zna koji je broj ili velicina pogonskog remena na burgonu md8.Nemogu negdje ni naruciti jer svugdje traze broj remena i tome slicno.pozdrav i uaprijed zahvaljujem.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
onog duplog remena kaj pokreće kompletnu vršilicu ili????
ako je taj sutra ću pogledat na na svom. ja sam jesenas kupio novog jer sam mu stavio frezu, a i stari je bio lagano loš pa sam stavio novog. inaće stavio sam nekog gaates i platio ga 450 kuna u set bjelovaru. drugog nisu imali, a taj nije baš nešto kvalitetan. već vidim da se dosta izlizao, jer ipka mi tjera i frezu pa je to dodatno opterečenje.
čim kavlitetniji tim bolji.
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
bas taj remen ,on je dupli kao dva sastavljena 2x22mm sirine i duzine 2040mm,tako nesto koliko ja znam
 

Najnoviji postovi

Na vrh