• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Božić i Nova Godina

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Čstit i bagoslovljen Božič.
Sretni i uspješnu Novu godinu punu sreče i zdravlja svim forumašicam,forumašima i njihovim obiteljima.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
čestit božić i sretnu novu godinu svim forumašima i forumašicama ma gdje bili...


a kolegi bageru želim sretan i uspješan sinov oporavak......:D
a i ostalim forumašima puno ljubavi,sreće,blagostanja,a najviše vam svima želim puuuunoooo zdravlja i veselja...živjeli....:partyman:
 
G

GROF

Guest
., dragi moj forumski narode!

Blagoslovljen Božić!, Blagoslovljena Nova godina 2011.!!!

., neka nam svim skupa!, sam dragi Bog! podari obilje zdravlja, osobnoga zadovoljstva, mira, spokoja, ića i pića, ljubavi, zdravoga seksa, iskrenoga prijateljstva!!! ...

., SRETAN BOŽIĆ!, ISUS NAM SE PORODI, ZAISTINU SE PORODI!!!
 
D

dalmatino

Guest
Čovjek je bogat onoliko koliko prijatelja ima.

Svim prijateljima forumašima i Vašim obiteljima
SRITAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I BOŽIĆNI BLAGDANI​

:partyman:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Sretan Božić i Nova Godina svim forumašima i njihovim obiteljima!!
a sad nazad na božićno- novogodišnji alkoholni maraton.... :prayer::prayer::supz::gitarist::drinkers::partyman::weedman:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Čitam čitam i čitam a evo i tu sam i nemogu da još jednom svim Vama ne poželim ČESTIT BOŽIĆ.
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
368
Djetešce se rodi !
Pustimo Ga u svoja srca svoje obitelji u svoje domove ..
Ako to uspijemo bit ćemo sretni!
Želim sreću svim forumašima i njihovim najmilijima ma gdje bili.
 
Na vrh