• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Brundalo

MuGeR

Član
Tu od
30 Ruj 2013
Poruka
61
Zna li itko šta je snjim...prije sam kao gost uživao čitati njegove komentare jer je čovjek dr.mr.sc.za većinu nas ovdje... i skužio sam da je uvijek volio pomoći ako je bio u mogućnosti... aktivan je na srpskom forumu, i mogu vam reći da brani boje lijepe naše, ispadamo puno bolji nego što zaista jesmo u očima ''braće srba'', a ima tamo i makedonaca, bosanaca itd... Nikako nisam uspio skužiti zašto ga nema više ovdje, vidim da su sve njegove poruke ostale al da se vodi pod gost... Jel dobio neki ban ili?? Nadam se da ne smeta pitanje? Adminu ako smeta neka ukloni slobodno uz ispriku onaprijed
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Počni čitati moje postove , budeš vidio da sam i ja dr mr vlc.csn.

Vaš velečasni
 

gabro

Član
Tu od
4 Kol 2013
Poruka
860
Nema ga više ni na tom drugom forumu ima par godina,i ja sam nekidan isto pitao ali nisam dobio odgovor.:(
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
nema Brundala,mislim da se nešto dogodilo...možda mu crko komp ???? nema ga ni na drugom forumu,ljudi često pitaju za njega al....čovik ima znanje al sve to predaje dalje kroz dozu zajebancije,meni puno draže nego samo suhoparne činjenice....uglavnom čovik legenda...koliko sam skužio on je sa otoka Silbe,to je tu blizu mene,skoro se kamenom dobacit,planirao sam poć gliserom do njega vidit koze i možda kupit koju al neznam jel čovik uopće živ
 

gabro

Član
Tu od
4 Kol 2013
Poruka
860
Pa zalet se vidit,neš ništa izgubit,malo goriva a riješi bi veliku zagonetku!
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
nema više ni metuzalema ni brundala!!!tamo je neka velika rupa ili neka gadna zvijer..meni nisu blizu,i nemogu provjerit di su zapeli...
 

gabro

Član
Tu od
4 Kol 2013
Poruka
860
Ovo ja baš bez veze,svi koji su bili odavde dole više nema nikoga,nema više ni bodula!
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
kad prestane mužnja idem na silbu potražit čovika...da razriješimo tu dilemu šta je sa njim,znači negdje kraj 6. il početak 7. miseca....a i vrime će bit bolje pa će moj mali kaić doplutat do silbe
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Bio ja na Silbi u ožujku kod Brundala.

Radi i planira.
Napravio dosta, mogo je još bolje, a masa ljudi ne bi ni pola ko on.
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
ma ja sam skoro svaku večer na forumu,nekad samo čitam nekad nešto dodam....bitno je da je brundalo živ i zdrav a to što ga nema ...treba mu očitat bukvicu hehehhehehehe.......kod mene je sezona mužnje i sira, radi se punom parom a uskoro će i turisti mada su već prve turističke laste došle,planiram izradu nove štale,mini sirane i još nekih stvari pa me boli mozak od propisa ....totalni kretenizam u ovoj državi,gledam neki dan u austriji čovik ima štalu koja graniči sa dječjim vrtićem i nikom ne smeta,čak potiču takvo nešto jer di bi se hrana proizvodila nego na selu....a kod nas.....uffffffffff
 

Najnoviji postovi

Na vrh