• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Brze kopče

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta
B

BAGERISTA

Guest
Kako i sam naslov kaže,,,tražim brze spojke ili kopče koje se montiraju na ruke traktora,,,,za brzo kopčanje poljoprivrednih strojeva..........

Tražim di se može kupit,,,i koliko koštaju,,,ako neko zna bio bi mu zahvalan:scratch:scratch,,nači komadi koji se zavare di su bile postoječe klasične jabučice...................

Ako sam otvorija temu,,,a postoji,,,molim vas da se ne ljutite,,,ali upit nisan moga nač......
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kako i sam naslov kaže,,,tražim brze spojke ili kopče koje se montiraju na ruke traktora,,,,za brzo kopčanje poljoprivrednih strojeva..........

Tražim di se može kupit,,,i koliko koštaju,,,ako neko zna bio bi mu zahvalan:scratch:scratch,,nači komadi koji se zavare di su bile postoječe klasične jabučice...................

Ako sam otvorija temu,,,a postoji,,,molim vas da se ne ljutite,,,ali upit nisan moga nač......
Našo bi ti , ali ti je ispod časi nastaviti na mojoj temi :rolfer:
http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=19325&highlight=brzo+kopčanje
 
B

BAGERISTA

Guest
Posljednje uređivanje:
B

Bobo

Guest
Jako su skupe, a na malom traktoru s malim prikljuccima nepotrebna stvar. jer uvijek mozes mali prikljucak zanesti rukom, ako dobro i ne navezes...

Malo se potrudi s priterivanjem prikljucku i neces imati problema.
 
B

BAGERISTA

Guest
Jako su skupe, a na malom traktoru s malim prikljuccima nepotrebna stvar. jer uvijek mozes mali prikljucak zanesti rukom, ako dobro i ne navezes...

Malo se potrudi s priterivanjem prikljucku i neces imati problema.

Nemam ja problema kod kopčanja,ili stavljanja u liniju za kopčanje priključka,,,ali reko da vidim poštoo su i dali ih ima kod nas,,,bija bi ih stavija,,,ali nešto mi govori da če koštat dosta....:scratch

A opet dok ne vidim cijenu,,,ništa,,,od puštanja u delo,,,a moram dovršit i okretnu kuku,,,koja se ja nadam bi trebala bit gotova danas............
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Oko 1000kn za par jeftinijih. Ima ih gdje hoćeš.
Ima pri nama i Walterscheid-ov komplet, ali je preko 2000kn.
 
B

BAGERISTA

Guest
Oko 1000kn za par jeftinijih. Ima ih gdje hoćeš.
Ima pri nama i Walterscheid-ov komplet, ali je preko 2000kn.

Imaš možda broj nekog za kontakt,,,,,,ako ne ču se snač.....:scratch
Fala lipa na informaciji............:D
 
B

Bobo

Guest
Imaj u vidi da su to kuke kategorije II i da su dosta glomaznije od ocih "ociju" koje sad imas. Znam za slucaj gdje je covjek uvezao IHC traktor i da je morao kuke razeti i navario je oci kategorije II jer s kukama nije mogao zakopcati sijacicu za kukuruze i jos neki prikljucak, zaboravihi koji... Kuke imaju puno "mesa" sa zadnje strane i ako je malo tjesno, problemi.

Dobro rjesenje je ono sto je puknuti sebi pravio, a lako napravis takve kuke i zavaris ih za svoje poluge ako ne zelis da se spajaju klinom...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Imaš možda broj nekog za kontakt,,,,,,ako ne ču se snač.....:scratch
Fala lipa na informaciji............:D

Bagerista, tebi treba OVO

A OVDJE
budeš to našel.
Inače, ako hoćeš Walterscheid, toga ima i [URL="http://www.psc-ferencak.hr/psc2/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=55&lang=hr] PSC Ferenčak [/URL]
 
B

BAGERISTA

Guest
Imaj u vidi da su to kuke kategorije II i da su dosta glomaznije od ocih "ociju" koje sad imas. Znam za slucaj gdje je covjek uvezao IHC traktor i da je morao kuke razeti i navario je oci kategorije II jer s kukama nije mogao zakopcati sijacicu za kukuruze i jos neki prikljucak, zaboravihi koji... Kuke imaju puno "mesa" sa zadnje strane i ako je malo tjesno, problemi.

Dobro rjesenje je ono sto je puknuti sebi pravio, a lako napravis takve kuke i zavaris ih za svoje poluge ako ne zelis da se spajaju klinom...

Još premečemo,,,vidit čemo,,,odluka če past,,,,,vijerojatno ali kad budem siguran,,,moram da susjed dođe s traktorom do mene,,,pa da vidim dali če di bit problema............oko kopčanja,,,,,;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Bagerista, tebi treba OVO

A OVDJE
budeš to našel.
Inače, ako hoćeš Walterscheid, toga ima i [URL="http://www.psc-ferencak.hr/psc2/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=55&lang=hr] PSC Ferenčak [/URL]

Baš takvo nešto gledam,,,,,e sad još da utvrdim dali če bit problema kod kopčanja,,,,i to je to,,,....da nebi poslje bilo nismo znali......:roll:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Tako bi se moglo nešto i reč..................:D
To ti je Walterscheid-ov komplet. Fale još elektrode. Cijena ti je poput ovih pri Ferenčaka.
No, bez brige, nebuš niti CBM-ove poderal. To ti treba za 560 ili za maloga?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
To ti je Walterscheid-ov komplet. Fale još elektrode. Cijena ti je poput ovih pri Ferenčaka.
No, bez brige, nebuš niti CBM-ove poderal. To ti treba za 560 ili za maloga?
A kaj ove od Trgo agencije nebi valjale :scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
A kaj ove od Trgo agencije nebi valjale :scratch
Ma naravno da bi valjale. Čak su i kaljene (Puknuti me bu ubil).



Samo, tam se kupuju na komad, a kod Walterscheid-ovih je sve u kompletu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ma naravno da bi valjale. Čak su i kaljene (Puknuti me bu ubil).

Samo, tam se kupuju na komad, a kod Walterscheid-ovih je sve u kompletu.
A to, ja sam mislil da je razlika samo u tome kaj su ove kod Ferenčaka ljepše poslužene ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh