• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
uf,, kratko i jasno ....
i normalno ,,, šećer na kraju ,,,,
 

SingerM

Član
Tu od
12 Ožu 2014
Poruka
33
pitanje za sve bućare s kojim herbicdima špricati ove godine koje sreddstvo mjesto clona
čuo sa m da ga više nema u prodaji
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
pitanje za sve bućare s kojim herbicdima špricati ove godine koje sreddstvo mjesto clona
čuo sa m da ga više nema u prodaji

to i mene zanima,jel ima tko kakav odgovor
 

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
Za cijenu još točno neznam a dozacija je 2-2,5 l/ha. ovisno o tipu tla. Obavezno ( inkorporirati) unjeti u tlo prije sjetve,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
Onda zasiješ kukuruz !!!:(giggle):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
onda je nece biti,ozbiljno pitam,prosle godine mi je niknula da sam moro dva puta kopat i jos je nisam bio rijesio,sad sadim na drugom komadu ali je se bojim,el ima neki herbicid za nju
 

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
Napisao sam u gornjem postu, DEVRINOL !!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nenno77

Novi član
Tu od
26 Ruj 2014
Poruka
19
Jel tko već kupil sjeme u slo.dal su cijene iste ko i prošle god i dal još ima sjemena?
 

Najnoviji postovi

Na vrh