• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,298
Evo išao sam ručno seksat bundeve.

Ali mogu ih samo na eurosong prijaviti.

Sve samo muški cvijetovi na sve 4 atlantic giant.

Jel to do krive gnojidbe? Temperature? Jel im fali nešto?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,417
. Stavio 280g acrobata na 60l vode. Pola kile novalona. Trosim 300l vode na ha. Prskana cca 1/5 ha...prskam uvijek navecer. Nznm gdje sam zeznuo. Dal mogu s necim malo to popravit?
 

Damirez

Član
Tu od
14 Lip 2016
Poruka
40
Mozda amelgerol, mislim da se tako zove,il' nesto protiv stresa biljke. I sad dal' je prskalica bila dobro ociscena od nekog drugog sredstva...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,417
bila je očišćena. a ionako sam i prije toga prskao tikve tako da nebi smjelo nasmetat. išao sam nekoliko dana ranije sa focus ultra.
prskao sam krumpir i tikve sa tom špricom. krumpir je dobar. nije ga spalilo. nznm što se dogodilo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh