• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

case jx80

  • Temu pokrenuo case jx80
  • Datum prvog posta

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
marko hurlimann xa86 kaže:
slažem se mario :mrgreen:

Da taj traktor digne 2000 kg ide prednji kraj u zrak na mjestu.

Prazan nema 3500 kg.
 
Z

zrine892

Guest
mario kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
slažem se mario :mrgreen:

Da taj traktor digne 2000 kg ide prednji kraj u zrak na mjestu.

Prazan nema 3500 kg.
jako grijesis...taj traktor ima bolju hidrauiliku nego sdf grupa...najbolju hidrauliku...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
aha to su price za laku noć :mrgreen: :mrgreen:
kako traktor može podiči 3600 a sam nema 3600 i jos k tomu da mu prvi kraj ostane na zemlji :?: :?: :?: :?: :?:
kako znas da imaju bolju hidrauliku od SDF-a :evil: :?:
 
Z

zrine892

Guest
kao nije stvar samo u težini traktora...druga stvar on imas podiznu moč na hidrauliku..sve zavisi kojeg stroja moze nositi...i vasi traktori imaju taku podiznu moć...hidraulika je bolja na case nego na sdf-grupi...jer ima drugciji sistem protokla ulja u minuti....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Gle na mojem Lambiju hidraulika ne može biti bolja, sve diže bez problema, snage podizanja je 4800 kg,
a ovo koliko može nosit, računaj da traktor sa pola svoje težine tereta na hidraulici ima pune ruke posla.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
protok ulja nema veze nego jačina pumpe..ma taj case ima hidrauliku slabiju od SDF-a garant..ja sam malo pratio jedan JX95 i imao je problema s izuzimačem kojega ja z hurlijom dižem bez problema :evil: :evil: :evil:
 
Z

zrine892

Guest
hahaha...stvarno si počeo pricati ti priče za malu djecu..protok ulja i tek kako ima veze....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
case jx80 kaže:
[quote="ŠANANA IMT 565":siv61fqr]Idemo brzo, koliko para, super mi izgleda, za mene bi bio najtaman!!!???????
cjena je:202 000 kn s PDV-om.
oprema:kompresor , automatska klima, utezi , CD/MP3 radio,, 4 radna svjetla,treci retrovizor.
mim smo za sada zadovoljni , tražili smo sve mehaničko , bez elektronike,...
traktor je vrlo okretan, stabilan, živ, može podic veliki teret može podici do 3600kg na poteznicama i ne vaze ga uopce!!
na slici je sa uskim gumama jer nama trba zbog međuredne obrade....[/quote:siv61fqr]

Koliko je 202.000 kn u eurima?????????????????
Jel to cijena s PDV-om??????

I koliko bi izašo dok se skine pdv i kapitalna!??????????
 
M

matias

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
a koliko ima uopče protok ulja :?: :?:
bitna jačina a ne protok :D


A daj nam onda reci kaj je to "jacina"?
 
M

matias

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
jacina je koliko ona može podiči.


Aha onda je to tak :scratch :scratch :scratch :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
usporedba:
agrofarm 100 pumpa 54l/min 4800 kg ili 6000kg(z pomočnima cilindrima) :mrgreen:
agroplus 86 pumpa 54l/min 3000kg ili 3600kg(pomočni cilindri) :mrgreen:
iz prospekta :evil:
 
M

matias

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
usporedba:
agrofarm 100 pumpa 54l/min 4800 kg ili 6000kg(z pomočnima cilindrima) :mrgreen:
agroplus 86 pumpa 54l/min 3000kg ili 3600kg(pomočni cilindri) :mrgreen:
iz prospekta :evil:

Pa to stima.................
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Tako je, nema veze s protokom nego s veličinom cilindra tj. promjerom cilindra na koje to ulje djeluje.
 
M

matias

Guest
mario kaže:
Tako je, nema veze s protokom nego s veličinom cilindra tj. promjerom cilindra na koje to ulje djeluje.

:scratch :scratch :?: :?: :!: :?: :?: $#"!&%/
 
Z

zrine892

Guest
nemora ni tako biti..neki kazu da cilindri da uopce ne igraju veliku ulogu...sto ako je prevelik cilindar ?kako ce ulje djelovati na pritisak?koliko ce morati ulja uci u taj cilindar da bi imao neku silu? Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
je ali taj cilindar dok se napuni on drži bolje od tankoga...tu jedino samo sporije možda hidraulik podiže ali je jači.. :idea:
 

Najnoviji postovi

Na vrh