• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

case jx80

  • Temu pokrenuo case jx80
  • Datum prvog posta

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ma zavisi sta bi dizao :idea:
nije isto stroj koji je na polugama ili koji stoji 3metre iza od traktor..
ali 2tone zadnja granica i za hidraulik...
ima pomočne cilindre??
 
C

case jx80

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
ma zavisi sta bi dizao :idea:
nije isto stroj koji je na polugama ili koji stoji 3metre iza od traktor..
ali 2tone zadnja granica i za hidraulik...
ima pomočne cilindre??
nema pomočni cilindar!
ako ne vjerujete kupite si jodnog-jeftin je- pa probajte!
a usput malo se informirajte o onome o čemu pišete!!!
a ne nešto podcjenjivati a niti ne znate kako to izgleda.
u svakom slučaju manje ga ljulja već Hurlimana od 86 tj kao tvoj...lol
vi pljujete i ne vjerujete kada netko hvali rusa , ali mi smo ga imali punih 11 god. i nakon 4 500 radni sati ;on nije znao sta je to kluč ili neki popravak!!
vise nemamo rusa ali za nas je taj traktor zlata vrijedan....ak ne vjerujete pitajte ZRINETA...
za te novce koliko smo platili CASE-a neka izdrži kao rus i TO JE TO!!!!!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
nitko ne vrijeđa tvojega traktora.......
ali ne trebas sve vjerovati papiru..
8)
 
Z

zrine892

Guest
ovaj misli da je hurliman najbolji...pa po cemu ces traktora opteretit ako ne po papiru...sve ti na papiru pise....mislis da ces zakvaciti nekog pluga pa neka vuče koliko može i to je granica...nego kome ces vjerovati...
CASE JX80...rus je stroj...nisu oni toga svijesni..samo mi smo svijesni šta je rus za te novce traktor..ako ne vjeruješ papiru izvoli sam probati..ako neznas koliko je ks tvoj traktor rastavi ga...kome ces drugom vjerovati ako ne papiru?ono što na haubi piše?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Tako je BOBO..papir trpi sve..
a ti kao prvo kupujes ono na cime sjedis a pod haubom i kabinom neznas sto si kupio¸....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
zrine892 kaže:
ovaj misli da je hurliman najbolji...pa po cemu ces traktora opteretit ako ne po papiru...sve ti na papiru pise....mislis da ces zakvaciti nekog pluga pa neka vuče koliko može i to je granica...nego kome ces vjerovati...
CASE JX80...rus je stroj...nisu oni toga svijesni..samo mi smo svijesni šta je rus za te novce traktor..ako ne vjeruješ papiru izvoli sam probati..ako neznas koliko je ks tvoj traktor rastavi ga...kome ces drugom vjerovati ako ne papiru?ono što na haubi piše?
papiru se nikad ne vjeruje....
a na haubu mogu nalijepiti slova koja hoceju.
kak ti znas da je JX 90 ili JX80?????????
 
Z

zrine892

Guest
ajd ako si tako pametan reci kako ces znati ako ne po papiru?
 
Z

zrine892

Guest
na kojim strojevima?daj nemoj gluposti pricati...vec mi ide na zivce..a necu se s time zamarati...ti ako neznas koliko ti je jak traktor pa ga testiraj..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
plug,rotodrljača,viličar,sjetvospremač..
ipak j ovo forum ne moras uzimati sve za zlo :(
i svi motori od 85ks nisu iste jacine...
jedan je 4000kubika a drugi 4500kubika i kak to može biti isto??????
 
Z

zrine892

Guest
da i? na kojo cemo zemlji testirati strojeve?ima pet vrsta plugova sto se tiče trobražnjaka!!nisu svi plugovi isti...a rotodrljaca..to da ne spominjem...kojeg ranga rotodrljače gledamo?na onaj 2,5 koji nije za traktora manjeg od 120 ks? stvarno si mi postao smijesan..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
jedan 3brazdni plug
jedan rotodrljača 3metre
jedan vrsta zemlje
i gdje je problem???
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
samo da se nadovežem, svi ste u pravu i svi u krivu, primjera radi, uzmimo silomlin sip ciklo i trakor od cca 60 ks, imt 560 i zetora 4320, ako ga teramo na jačoj rupi, tj više da namelje po jedinici vremena, imt to nemre izdržat tj zaribat će na 5oj prikolici, dok zetor 4320 hladan ko gemišt, to je sve stvar prenosa i bla bla bla, uglavnom vodite bespredmetnu raspravu i budete se posvađali zbog idiotarija.
pošto se svi drže papira, valja spomenut da balirka na papiru traži npr cca nominalnu snagu cca 50kw a u polju ovisno o situacije traži i cca 80 kw, pa vi sa tim papirom obrišite dupe.
moj zekan je vukao sjetvospremać od 3 metra bez problema, tak da sve je ralativno i nije vredno svađanja :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
sve će doč na mjesto kad traktor krene na polje i pokaže čvrstoću i kvalitetu, JER NISU SVI KONJI ISTI KONJI :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh