• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijena Pšenice 2009.-2010.

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Re: CIJENA PŠENICE 2010

Da u pravu si,
i dosad sam mislio da sam dio većine koja nije prodala a sad uočavam da sam dio manjiine koja nije prodala i to me pomalo čini nervoznim jer već neznam šta da mislim i šta je pametno učiniti.

Svejedno sam danas vratio novce koje mi je jedan otkupljivač uplatio iako ja nisam potpisao obračun i želio prodati.
Možda je to znakovito ali ja sam tako postupio pa će jedino vrijeme pokazati jesam li u pravu.

Agonija se nastavlja. :madmana:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: CIJENA PŠENICE 2010

ni ja nisam prodao žito ali sada sam totalno zbunjen i ne znam da li ga je bolje prodati sada ili je bolje još malo čekati :scratch
 
R

Rajtek

Guest
Re: CIJENA PŠENICE 2010

Ima nas još.
I ja lud i zbunjen, al nikako normalan.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Re: CIJENA PŠENICE 2010

bolje prodati psenicu sada po 1,20kn i kupiti šleper gnojiva dok je jos jeftinije nego cekati par mjeseci i prodati po 1,50 i onda kupovati skupo mineralno gnojivo 8)
 
M

MOCO

Guest
Re: CIJENA PŠENICE 2010

Ja isto nisam prodao i trenutno se ne nerviram. Jednostavno odlučio čekati zimu. Nema ničega, a ne samo pšenice, ni kukuruza neće biti na bacanje, šećerane su stisnute rokovima i kvotama pa i šeć.repi treba cijena porasti (bar se nadam).
Miner.gnojivo kod nas je preskupo i ako još poskupi neću ga kupiti i gotovo.

Shvatite ovo:"mi više nismo samo seljaci, već i menađeri pa se tako trebamo i ponašati". Kod nas pravila igre nemaju puno veze sa zakonom i pameću pa moramo biti sposobniji od menađera u sređenim zemljama, npr. mislim da je u SADu milina poslovati-svi uvjeti znaju se unaprijed a ti samo odlučuješ i odgovaraš za svoje odluke,plačanja redovna i nema lopina koje zakon ne dira.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: CIJENA PŠENICE 2010

MOCO kaže:
mi više nismo samo seljaci, već i menađeri pa se tako trebamo i ponašati". Kod nas pravila igre nemaju puno veze sa zakonom i pameću pa moramo biti sposobniji od menađera u sređenim zemljama, npr. mislim da je u SADu milina poslovati-svi uvjeti znaju se unaprijed a ti samo odlučuješ i odgovaraš za svoje odluke,plačanja redovna i nema lopina koje zakon ne dira.

ovako nesto slično čuo sam u školi
Mi seljaci bi trebali biti jedni od najpametnijih ljudi jer moramo znat proizvesti,prodati jos malo štekamo kad naplaćujemo
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
cjena psenice

ja obracunao i fakturirao po 1,20 u Zito i evo pare nikako da sjednu a rekli su za par dana
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ja sam cuo od kolege da se nudi 1.5kn...:supz: :gitarist:
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Šta je vama pege25 rekao ode cjena pšenice u nebo veliki pozdrav adminu i članu batad
 
Posljednje uređivanje:
V

Vjerni983

Guest
Čul sam da je na burzi 2 kune...a sad me nemojte držat za riječ...
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Šta je vama pege25 rekao ode cjena pšenice u nebo veliki pozdrav adminu i članu batad

Zavhvaljujem na "iskrenim" pozdravima i veselim se zbog tebe i općenito svih koji nisu morali prodati pa sad imaju osobnu a bogami financijsku zadovoljštinu.

Jbg. meni rata kredita došla ranije i zadnje sam prodao 1.30 kn/kg.
 

Najnoviji postovi

Na vrh