• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene odojaka, tovljenika, i ostalih svinja

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
cijena odojaka

cijena koju je daniels rekao je ta koja može biti u to doba godine jedino oko 100kg mogu biti skuplji :vragek:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
sumnjam da bude i malo veča nemaju ljudi novaca.dao Bog da bude al.
imal sam čak upite za polovice malo za cijelo prase i veliko.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
BOG je milostiv pa mislim da nebude baš tak loše a opet ako ništa nemaš nemaš se ni čemu nadati
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
istina je da ljudi imaju manje novaca nego prije ali onaj koji želi jesti kvalitetno meso opet ide na selo kupovati znam to osobno jer hranim i svinje,piliče,pure i guske kada je sezona i sve sam uspio prodati po pristojnim cjenama
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
¸imat ču odojke za cca 2 mj pa koja bi mogla biti cijena-neka prognoza
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
moja prognoza je da bi mogla cijena biti ok 16-17kn zbog toga što je 5mj vreme za kupovinu za one koji hrane za sebe :vragek:
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
istina je da cjene variraju ovisno o godišnjem dobu i blagdanima koji su u kojem periodu po mojem bi bilo najpoštenije da je cijena kroz cjelu godinu ista bez obzira na sve datume:vragek::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dečki dragi, prije 2-3 dana na sajmu otkupna cijena odojaka 17-18kn a ja niti jednoga za prodati:mad:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
dečki dragi, prije 2-3 dana na sajmu otkupna cijena odojaka 17-18kn a ja niti jednoga za prodati:mad:

a na kojem to sajmu, da znam doć, pa da vidiš odojaka :D
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
e za to ti nisam siguran, pa nije ti na kraj svijeta cca25km, možda četvrtkom:scratch
telci su bili 28kn
janjad nešto oko 18-19:scratch
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Znam da nije na kraj svijeta, samo nisam znao da tam ima sajam, a četvrtkom idem u sesvete. Preobati ću navratit u srijedu, kad je sajam i u žabnu pa ću se raspitat.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Znam da nije na kraj svijeta, samo nisam znao da tam ima sajam, a četvrtkom idem u sesvete. Preobati ću navratit u srijedu, kad je sajam i u žabnu pa ću se raspitat.

po kojoj cjeni prodajes trebac kad ovi popisivaci odu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh