• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene odojaka, tovljenika, i ostalih svinja

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:drinkers: :drinkers: :drinkers: živ bio, dobra prodaja, samo kad bi cijena tak nekak ostala stalno, da ne varira.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
da je takva cijena stalno onda ne bih bilo problema pa bi ljudima bilo dosadno i kukali bi za npr. cijene umijetnih gnojiva...
živjela ta cijena odojaka bar dok i ja svoje ne prodam za nekih 7 mj. jer se krmuzina ne tjera
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
da je takva cijena stalno onda ne bih bilo problema pa bi ljudima bilo dosadno i kukali bi za npr. cijene umijetnih gnojiva...
živjela ta cijena odojaka bar dok i ja svoje ne prodam za nekih 7 mj. jer se krmuzina ne tjera

kod nas nitko neće da proda po kili susjed kupio 6 kom prosjek 18-22kg 400 kn komad hoćeš nećeš
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
mislim da je najpoštenije prodati po kili pa kome paše cjena taj ne prigovara:vragek:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma vaga je zakon, a ovako po preko što se kaže onda tako treba i plačati baciš mu novce pa koliko ima ima
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
vaga i neču razgovarat bez nje,bilo da prodajem il kupujem.
a ne frajer veli 13kn reko dobro a on to ti je 550kn/kom,reko majstore znam kak izgleda prase od 40kg a kak odojak od 25kg.na vagu il niš od trgovine.isto kod prodaje na vagu braco a ne da posle pričaš da sam te zahebo.
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
ma ja bez vage prodam 5 kom godišnje a sve ostalo samo na vagu i gotovo:vragek::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma bez vage idu krmuzine po 280-300 kg ali bekoni a pogotovo odojci nikako
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ja prrije 10 dana uzeo 4 komada po 14kn. Malo dalje dok sam isao kuci stao kod jednog,kaze on evo ti svih 5 po 12kn.
I sad odjednom 17kn.

Ali nema veze,neka se zaradi.
Mene zanima sad cijena,jer bi uzeo jednog za razanj
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
cijene su valjda kak se kome digne i kolko mu sila za novce.
neki dan sam išel da bi uzel slavonsku crnu odojka ženskog pa mi veli 20kn,ma reko hebi se ti i 20kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh