• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene odojaka, tovljenika, i ostalih svinja

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
evo ga decki ako kom pomogne danas ujutro topolovcu ( sisak ) odojci su bili po 17-18 i nije ih bilo puno jedna ili 2 prikolice i svi su prodani
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi jednog odojka po 12 kuna do 25 kil ažive vage , ako tko ima ?
U cijenu da mi ga očisti jer ja to ne znam :mrgreen:.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,164
Ja bi jednog odojka po 12 kuna do 25 kil ažive vage , ako tko ima ?
U cijenu da mi ga očisti jer ja to ne znam :mrgreen:.
Ja imam ražanj, ja imam ražanj
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
811
Ja sam neki dan dopeljal iz Baranje 7 zaklanih odojaka. Očišćeni su bili teški oko 15 kg po cijeni od 300 kn komad. S tim da je gazda odojaka za svakog odojka platil trihineloskopiju. Sramotno niska cijena. Ja ne znam tko bi se mogel s tom cijenom pokriti.
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
Ja sam neki dan dopeljal iz Baranje 7 zaklanih odojaka. Očišćeni su bili teški oko 15 kg po cijeni od 300 kn komad. S tim da je gazda odojaka za svakog odojka platil trihineloskopiju. Sramotno niska cijena. Ja ne znam tko bi se mogel s tom cijenom pokriti.

uvijek su ti tak cijene mizerne prije bozica, tamo sredinom 12 mjeseca idu gore
isto ko i sredinom 7 mjeseca ili 8 tada su odojci katastrofa taj koji ih tada ima za van mislim da place od muke
 

Johny

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
135
Ja sam kupio jednog, 25kg, po 14kn/kg..,pao je na ražanj za vikend..:axe:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Kako je to jeftino.
U srbiji su odojci nesto nize od 13kn.

Evo imam poslovni prijedlog.
Ako nekome treba mob novi nek se javi,dilamo se odojak za mob ;)
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ja sam neki dan dopeljal iz Baranje 7 zaklanih odojaka. Očišćeni su bili teški oko 15 kg po cijeni od 300 kn komad. S tim da je gazda odojaka za svakog odojka platil trihineloskopiju. Sramotno niska cijena. Ja ne znam tko bi se mogel s tom cijenom pokriti.


čekaj malo 300/15=20kn/kg(neto)

ma vi ste ludi tu nešto ne štima!! (ne nešto tu sve ne štima) i ako je još platio trihineloški pregled još 50kn (neznam zasto bi se uopče i plačao pregled ili netko misli od tog odojka raditi kobasice ili sušiti cjelog odojka)

ja prodajem neto (očiščen sa plučami srcem i jetrom) po 30kn/kg i cijena je da si skoro skoro u minusu ili nekoj +0 žalosno.....
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
@maiky ,,:twisted: pazi šta pišeš ,,,,
Ak neto prodaje odojke jeftinije od tebe nemoraš g nazivati luđakom :twisted:
Molim te pripazi na izražavanje :drinkers:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pele,nažalost,čovek je odgovoril po istini i s tim se moramo složiti kaj je da je.I mene interesira,ak je on sa 30 kn/kg na nuli ili ima nekaj zarade,to bude vrlo malo,kak se nekome isplati davati po duplo nižoj cijeni?Prvo kaj mi padne na pamet je pitanje:Da li je taj normalan?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi jednog odojka po 12 kuna do 25 kil ažive vage , ako tko ima ?
U cijenu da mi ga očisti jer ja to ne znam :mrgreen:.
Imam toliko ponuda da se nemrem odlučiti od koga uzeti .
Dobro ajde dam 14 kuna/kg da se ponude pročiste
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Pele,nažalost,čovek je odgovoril po istini i s tim se moramo složiti kaj je da je.I mene interesira,ak je on sa 30 kn/kg na nuli ili ima nekaj zarade,to bude vrlo malo,kak se nekome isplati davati po duplo nižoj cijeni?Prvo kaj mi padne na pamet je pitanje:Da li je taj normalan?


ma to je neki šverc iz BiH ili RS ili srbije... :confused:
ili moguce da su ukradeni:confused:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
ma to je neki šverc iz BiH ili RS ili srbije... :confused:
ili moguce da su ukradeni:confused:

:supz: :supz: tak da,,,,, ovak već moguće,,,,
Nekad sam i ja davao jeftinije robu jer daljnja ishrana stvarala bi gubitak,,,, pozdrav ;)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
:supz: :supz: tak da,,,,, ovak već moguće,,,,
Nekad sam i ja davao jeftinije robu jer daljnja ishrana stvarala bi gubitak,,,, pozdrav ;)

vezano za cijenu odojaka, moja ekipa u posljednjih mjesec i po dana redovito uzima očišćene odojke iz okolice karlovca po 50€ kom cca 15kg težine Očišćen...

Nama odgovara, liku odgovara...
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
811
Ma kakav šverc?? Kkva Srbija, kakva Bosna?? O čemu vi pričate??

Jeste čuli za neimaštinu? Jeste čuli kad se nema s čim struja platiti? Kad se nema s osnovne potrebe namiriti??

Čovjek mi je sam rekel tu cijenu jer sam uzeo sve odojke.. Sumnjam da je baš za svakoga platil trihineloskopiju.

Žalosna je ta cijena, ali kad te stisne nemaš izbora. U Belom Manastiru nije ih mogel ni po toj cijeni prodati. Jednostavno nema kupca.

Ja ga nemam kome prodati, a živim 11 km od Trga bana Jelačića. 1 000 000 ljudi, a nitko neće kupiti odojka ili svinju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh