• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene odojaka, tovljenika, i ostalih svinja

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
cijene su valjda kak se kome digne i kolko mu sila za novce.
neki dan sam išel da bi uzel slavonsku crnu odojka ženskog pa mi veli 20kn,ma reko hebi se ti i 20kn

:mrgreen: sta je previse je previse. A jesi joj to bas rekao ili si to samo mislio :lol:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
:mrgreen: sta je previse je previse. A jesi joj to bas rekao ili si to samo mislio :lol:
ma isfrustrirana baba,vidla došel baja sa nova kola:lol: i odmah nabila cijenu,a kaj je najbolje kum samnom kojem je rekla 15kn.

cizmesinkin gle o.k 1klasa i dobra pasmina pa da je cijena ljuča,al daj mi ne kakaj jednom ovakva drugom onakva cijena
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
frende tolko ne vredi njen grunt kolko taj auto.
a gle bilo je več takvih pa su posle sami došli jel imam koga da bi kupili svinju,
sad radim tak da ja kupim ak očeš a da tražim nekom kupca radi neznam čeg zaboravi,ja moram nekaj det u đep.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
frende tolko ne vredi njen grunt kolko taj auto.
a gle bilo je več takvih pa su posle sami došli jel imam koga da bi kupili svinju,
sad radim tak da ja kupim ak očeš a da tražim nekom kupca radi neznam čeg zaboravi,ja moram nekaj det u đep.
zakaj ne primas pp?
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Sad sam vidio reklamu, cijena kilograma u jednom trgovackom lancu 25,99 :scratch Strasno sto se radi!!!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
tak ti i jesu cijene očiščenog 25-28kn/kg.nije nekaj al ajd.
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
krmača za klanje-cijena

Kako se kreću cijene krmača za obradu težine cca 300 kg za bjelovarsko-bilogorsku županiju?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a ha sprema se pokolj ,biče domačih delicija, bude pjevala on od Dreletronica:partyman:
 

ZgeNbo

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
147
odojci 12 kn
tovljenici 13 kn

:?: u koju kategoriju spada odojak, a u koju tovljenik, od ?kg do ?kg

evo ja sam neki dan prodo 2 kom po 14kn/kg jedan 41kg drugi 48kg, koja je to sad kategorija :confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh