• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Bala 45x45x90 kod mene bar po 3 uzimaju. Roto 120x150 50kn/bala a prijatelj je radio poznaniku 120x120 30kn/bala.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Joj i ja sam to radio usluzno. Neznas kako bi naplatio. Ja sam isao 50 kn/kj.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Jedan ili dva prohoda?
50kn bi i ja uzeo da je jedan prohod. Za dva mi je malo, a 100kn puno.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
150kn/ha, može i manje ak je utovar na polju i veća parcela i bigbag k tome. Uvijek cijenu prilagođavam svim uvijetima ako se mene pita.
Da imam sve to tako na polju radil bi za 200kn/ha ,znači 1 prohod s npk i 1 urea.
 

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
molim info jel nudi tko frezanje kamenja (drobljenje krša, niskog raslinja u maslinicima i sl) na području primorsko goranske? Firma Krt iz Buzeta (Istra) to radi, al njih ulovit je nemoguće i nikako da se zgotove planovi jer imaju hrpu poslova po svim županijama... jel ima ikog drugog u okolici PGŽ da ima te strojeve za drobljenje kamenja??

Hvala

LP
 

slavonac123

Član
Tu od
2 Svi 2015
Poruka
33
zna li netko cijene malčiranja po hektaru ili jutru.. malčiranje trave i mozda koje drvo ali do max 1, 2 cm debljine.. 90 posto trava? hvala
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Sa stanovišta korisnika usluge, 100 eura mi se čini previše. Pogotovo ako je u ravnici. a parcela barem približno pravilnog pravokutnog oblika.

Ipak se kalkulacija svodi na to koliko se vremena utroši sa strojem kojim se radi. Darijus, kak okvirno je tvoja kalkulacija: amortizacija i trošak održavanja traktora i malčera po satu, gorivo, satnica vozača?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Mojim starcima je 3000m2 čovjek izmalčirao za 400kn(dok nisam imao malčer).
Ja sam rekao da je previše.
A fer cijena je po meni 100e hektar.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Neznam s čim vi malčirate jedno jutro trave 3,4 sata al bolje da niš ne pišem kad s 3 metra malčerom i 200 ks mi za jutro treba 20 min.pa mi je logično to tak računat,da mi treba 4 sata za hektar onda nebi računao manje od 1000 kn.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa sve je to meni jasno. Zato treba napisat s kojom širinom se radi, kolko ti treba za jutro i onda razmatrat cijenu. Ja sam naveo cijenu za svoje strojeve a s čim čovjek raspolaže to je drugo. Znači ak ima 150 cm malčer onda je 600 kn ok po meni.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Manji traktor manja potrosnja i na kraju se svede na isto. Ne moze jaci traktor jeftinije malcirat ili bilo sto drugo radit. Barem ne drasticno jeftinije.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
charlip, samo napred po 300 kuna...deri dan i noć...a kad bude trebalo popravljat malčera i traktora sjeti se mene... :hahah:

dečki, ljudska glupost nema granica, a vas iskorištavaju nedelavci koji doma češu jajca...
tarifa kod mene je 1000 kuna za ral, ako sam dobre volje i uopće hoću malčirat...100 eura sam stavio kao donju granicu za jači traktor i širi malčer...
 

Najnoviji postovi

Na vrh