• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cirkular za traktor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,679
Kad nađeš uspješnu metodu možda :hahah: ;)
Meni je uspješna.
Oko rabljene robe se cjenka i točka. Ako prodavatelj misli da je njegva cijena Bogom dana, zaobiđem...


Da! To je jako opasno! Koji kreten je tako napravio?
Idealnp za preraditi...ali cijena je prevelika. Da ima elektromotor od 4...5,5kW onda bi cijena bila relna.

Krpanov cirkular mi se uopće ne sviđa.
Ovaj mi se jako sviđa...a prije 10 let je bil oko 1000e na sajmu u Radgoni:
SCCD_b.png


iako su sad dodali ona sigurnosna "sranja" (dvoručna komanda i oklop oko mjesta rezanja), pa je puno nepraktičniji i sporiji:
 
Posljednje uređivanje:

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Probaj spustiti na 5t kn...makar mi je i to puno...ali opet, to je kombinirani cirkular (ima i stol).
Pitaj ide li i kardan u cijeni ;)

Jedino mi se ne sviđa to kaj je kraći dio stola na lijevoj, a ne desnoj strani.
Vidiš, meni koji sam ljevak je taj praktičniji... ☺️😉
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Čudno da ti imaš nešto, već mi je postalo smješno u svakoj temi nađeš djelove :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Imam i ja dva komada, davnoooo napravljeno kad sam sebi cirkular delal.
Jedna osovina lijevi navoj, a druga desni. Ko kak voli
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,679
Kakakv je brand Kralj Kocijan, duplo jeftiniji od Krpana

View attachment 55450
Onaj slovenski SCT je Rols Royce za ovog KK, a i na pol jeftiniji.
Moj ti je savjet da to čudo zaobiđeš, kao i bilo koji KK-ov proizvod (totalni šlamperaj).
Meni se takav tip stola (korito) ne sviđa. Onaj rabljeni ima bolji tip stola, lakši za posluživanje (možeš staviti i veće drvo pa ga okrenuti, npr..).
 

Najnoviji postovi

Na vrh