• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cirkular za traktor

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Citam i ne vjerujem koliko su izgubili na debljini reza...fi 700 a pili 25cm :oops: pa ja sa fi 500 pilim skoro 20cm u promjeru, toga lima su nakrcali zbog standarda on zaštiti...baci oko ima u oglasima u istri kralj kocijan cirkular ima stol i klackalicu...mislim da je 700-800 eura a izgleda ko nov
Ja sam doma išo radit nisam lud dat te pare za cirkular...mene izaso oko 350e plus pila
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ja kupio neki dan električni sa klackalicom , einhil 4kw pila 600 .
Platio 180e , djeluje dobro za moje potrebe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Ovaj Krpan je i prazan težak za baratanje. Stol ima valjda 50 kila...
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,111
Evo ga jedan blizu tebe
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja sam mislio na toga, a link od baneta mi ne otvara, po meni taj cirkular nije puno radio nije klackalica izudarana...i posto se prodaje barem 2-3 mjeseca neka spusti malo cijenu i vozi
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
17504kn krpan cirkular u AH...
Koja bi bila realna cijena za ovaj na oglasu?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja ne znam šta ti misliš pilit sa njime i na koji način ga amortizirat ako uopce razmišljaš da za cirkular daš tolike novce, pa ja sam toliko cjepač od krpana platio...
Pa zovi ako malo smanji cijenu uzmi kako god okreneš razlika je više od duplo skoro troduplo ako padne dogovor... ja sam dijelove koje sam kupio platio 350e plus pila jos 100e i neka budu željeza još 100e...mene je moj koštao 550e zakruži na 600 ae da se lakše računa...pa procjeni sam vrijednost gotovoga a ovaj ima isto veliku šajbu bit će fi700 one nove su oko 300e
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Probaj spustiti na 5t kn...makar mi je i to puno...ali opet, to je kombinirani cirkular (ima i stol).
Pitaj ide li i kardan u cijeni ;)

Jedino mi se ne sviđa to kaj je kraći dio stola na lijevoj, a ne desnoj strani.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
E jesi ga sad bubnuo i osto ziv...za 5000 ti se nebi ni na telefon javio za moga :p
Gore ti napišem samo materijal koliko košta i nakon toga bubneš cifru...
Bit će da imaš neke veze sa specijalcima koji me zovu za tv 420, lijepo piše cijena 20tkn a onu nude 1500e i još se ljute kad ih steram u 3 lepe
 

Najnoviji postovi

Na vrh