• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterne Creina

N

NGBaja

Guest
Pozdrav svima.
dali zna neko kako zaštititi creinu iznutra.Dali postoji neko srestvo,neka smola,boja ili nešto drugo čime zaštititi.


Ovo i mene zanima.

Imam jednu Creinu koja je jako malo korištena, tek 1 - 2 puta godišnje, sve ostalo vrijeme stoji, pa je sva pohrđala, a žao mi je da istrune i onda od nje nemam ništa, planiram ju cijelu opjeskariti i obojiti, pa ju možda i prodam, jer mi više ne treba, spojio sam se na kanalizaciju pa ne moram više pumpati šahtu.
Zanima me s čime bi ju bilo dobro zaštiti?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo i moje cisterne Creine 3200 litara.

dsc00777i.jpg

dsc00775c.jpg

dsc00776d.jpg
 
N

NGBaja

Guest
Odlično izgleda. Tako bi i moja trebala izgledati kada ju sredim, samo što je moje puno manja
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tvoja je možda 2200 litara...ova mora lijepo izgledat kad je kupljena nova lani...
 
N

NGBaja

Guest
E neznam koliko je litara, poslikat ću je pa ću staviti slike ;)
 
N

NGBaja

Guest
Evo slike:










Koliko bih mogao dobiti za nju da ju prodajem ovakvu kakva je, ona je ispravna, malo korištena, pumpa je kao nova, jedino što bi je trebalo srediti da to liči na nešto, a ne ovako...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To ti je 2200 litara...takvu istu ima i Dino.
Neznam kolko bi mogao dobiti,ali nova ko što imam ja dođe nova 28000.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Evo slike:










Koliko bih mogao dobiti za nju da ju prodajem ovakvu kakva je, ona je ispravna, malo korištena, pumpa je kao nova, jedino što bi je trebalo srediti da to liči na nešto, a ne ovako...

reci cijenu za takvu kakva je , oš mijenjat
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ovakva je i moja, slicno stanje samo je 3200l. Prodo bi je ili mjenjo za pocincanu uz nadoplatu
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ovakva je i moja, slicno stanje samo je 3200l. Prodo bi je ili mjenjo za pocincanu uz nadoplatu

meni prevelika, ona taman 2200 l samo ak neće puno, dam mu utovarku za sijeno 32 m3
 
N

NGBaja

Guest
Neznam koliko se kreću cijene, ponudi nešto :)
A zamjena, trebala bi mi "kara" za drva, jer stari je nešto kombinirao da skine osovinu s te cisterne pa da napravi karu, a šteta je upropastiti cisternu zbog takve jedne prikolice.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Neznam koliko se kreću cijene, ponudi nešto :)
A zamjena, trebala bi mi "kara" za drva, jer stari je nešto kombinirao da skine osovinu s te cisterne pa da napravi karu, a šteta je upropastiti cisternu zbog takve jedne prikolice.

bum ti ovih dana fotkal svoju prikolicu za drva ak mislim da ti je to kara , ima gume 20 cola i osovina od autobusa, U profili 10 cm x 4 mm pa se mijenjamo ak ti se svidi .
 
D

dalmatino

Guest
Molim Vas za savjet. Dali je traktor IMT 533 dovoljno jak za vući Creina costernu od 3200 l po ravnom poljskom putu. Koliko bi tereta taj traktor mogao ući bez nekog prevelikog opterećenja na prikolici dvoosovinki ( ravni poljski put ).
Hvala
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Molim Vas za savjet. Dali je traktor IMT 533 dovoljno jak za vući Creina costernu od 3200 l po ravnom poljskom putu. Koliko bi tereta taj traktor mogao ući bez nekog prevelikog opterećenja na prikolici dvoosovinki ( ravni poljski put ).
Hvala

Slušaj može on vuć puno po ravnom ak je tvrdo ide do 5 tona bez većeg opterećenja,a cisterna da li nije preteška za njeg mislim mogao bi se dizati prednji kraj ipak on ima samo 1600 kg a cisterna puna 3200 kg ipak je to duplo teže nebi preporučio imt za tu cisternu. Kaj kupuješ strojeve pa te zanima ili imaš pa da vidiš šta mislimo ?
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
evo ja danas malo upregnuo IMT i svoju creinu!! vozio od susjeda ispod bikova, ne miksano...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=kOHkjEySMEk[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
X

X19Ranger93

Guest
Naša creina 5300

[youtube:3hc7f2j2]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uP2aQ4S97XY&hl=en_US&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uP2aQ4S97XY&hl=en_US&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/youtube:3hc7f2j2]

zakon cisterna.. ko ju vuče?
 
X

X19Ranger93

Guest
To ti je 2200 litara...takvu istu ima i Dino.
Neznam kolko bi mogao dobiti,ali nova ko što imam ja dođe nova 28000.

i ja imam takvu samo nije tako hrđava
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh