• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Samo 84 ks, jako veleiki mi izgleda za tu konjažu, ja bi mu dao 130 ks bez dileme!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA IMT 565 kaže:
Samo 84 ks, jako veleiki mi izgleda za tu konjažu, ja bi mu dao 130 ks bez dileme!!!

Znam.to svi vele kad ga vide.Ali to je skoro najmanjai u tij seriji.zato je malo problem kod njega ka je on malo tromiji traktor zbog gabarita..ali zato ja radije vozim hurlija..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Najači u toj seriji je 102 ks.
Šteta što nisi uzeo tog najačeg, mislim da nije neka razlika u cijeni.

Koliko ima kg??
Dimenzije guma?
Kakvu opremu imaš?
Koliko si ga platio?
Kakvu balirku imaš?

Malo sam pretjeral s pitanjima :D :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mario kaže:
Najači u toj seriji je 102 ks.
Šteta što nisi uzeo tog najačeg, mislim da nije neka razlika u cijeni.

Koliko ima kg??
Dimenzije guma?
Kakvu opremu imaš?
Koliko si ga platio?
Kakvu balirku imaš?

Malo sam pretjeral s pitanjima :D :D
Mi smo ti bili 4ljudi koji smo uzeli claas.da sam uzimao veči model morao bih čekati a ovaj su mi isporučili odma..razlika je bil mala..
Pa ima ti 4500kg
zadnje gume 540 65 34, prve 440 65 24 Michelin
Od opreme imam sve kaj može imati:klima.električni inverser,prva hidraulika,elektronsa hidraulika,6izvoda na hidrauliki,pom.celindre za hidrauliku...............
pa pošto smo uzeli 4komada cijena je bila povoljna oko 50tisuća eura
Balirka je Krone Kr 130s.
Ma ti samo pitaj do mile volje kaj želiš :D :)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mi smo ti bili 4ljudi koji smo uzeli claas.da sam uzimao veči model morao bih čekati a ovaj su mi isporučili odma..razlika je bil mala..
Pa ima ti 4500kg
zadnje gume 540 65 34, prve 440 65 24 Michelin
Od opreme imam sve kaj može imati:klima.električni inverser,prva hidraulika,elektronsa hidraulika,6izvoda na hidrauliki,pom.celindre za hidrauliku...............
pa pošto smo uzeli 4komada cijena je bila povoljna oko 50tisuća eura
Balirka je Krone Kr 130s.
Ma ti samo pitaj do mile volje kaj želiš :D :)

Zbilja lijepo opremljen traktor, cijena mi se čini visoka,
daj pitaj servisera dal mu mogu povečat snagu na 102 ks, s chipom bi mogo i više.

Da ne bude off topic, ovdje ću postavit pitanje a ti mi odgovori u temi BALIRKE, Dal si kupio novu balirku, ima li noževe, koliko godišnje radiš, i kako si zadovoljan?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Zbilja lijepo opremljen traktor, cijena mi se čini visoka,
daj pitaj servisera dal mu mogu povečat snagu na 102 ks, s chipom bi mogo i više.

Da ne bude off topic, ovdje ću postavit pitanje a ti mi odgovori u temi BALIRKE, Dal si kupio novu balirku, ima li noževe, koliko godišnje radiš, i kako si zadovoljan?[/quote]

Cijena jast malo previsoka ali štaje tu je..Ćip se može ugraditi ali samo 10ks.tako je nama rekao pred 3godine a sada nisam pitao ako se što promijenilo.
BALIRKA
balirka je kupljena polovna.Ima negdje 10godina.Ima 11komada noževa.napravim nekih 500bala nekad malo više nekad manje.imam ju 2godine i nisam imao nikakav kvar jedino mi je jedanput puko lanac(potrošni materijal).koliko sam pratio mislim da radim tvrđe i ljepše bale od clasovih balirji što su novije..
 
Č

Čugi

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
pa pošto smo uzeli 4komada cijena je bila povoljna oko 50tisuća eura

:scratch Uzeo si 4 Claas-a :scratch
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
ne 4claasa nego smo bili 4ljudi koji su uzeli svaki po jedan claas..

Bok Marko dobro došel, čuj super ti je ovak drmati međimurski za nas koji te razmimo ali mislim da zbog ostalih članova probaj to malo popraviti jer te nado ništ razmili.

Daj mi reci gdje si ga kupil Eko -tera :?: , kolko imaš vur :?: , problemi, kvarovi :?: , nisam baš siguran da sa prednjom hidraulikom dižeš tu kilažu jer ja imam utovarivač (čini mi se max. 1400kg) sa ogromnom kiblom i kad je puna zemle diže mi celi zadnji kraj traktora s utegom 8)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Ok to s jezikom je riješeno..
Ne ja sam ga kupil u Đakovu Eibl-Wondrak...pa to sam ja napisao za zadnju hidrauliku a ne za prvu!!!!!!!!traktor ima 1305vur ali moram reci da je ovu godinu radil jako malo jer ga hurli zamijenio..prije sam napisao kvar...ali ovak nemam baš nikakve druge kvarove osim toga jednog koji je riješen..Daj mi reci kakvi imaš utovarivač,,gdje si ga kupio i koliko si ga platio?????????a
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Ovako, ja sam ti sve kupil u Eko - teri Nedelišće, dober sam si z gazdom tak da je cijena bila nekaj povoljnija.
Ja sam za svoj utovarivač (imaš postove moje pod prednji nakladači) dal cca 9400,00 € Hauer POM s-90, super sam zadovoljan. Kad smo ve najesen tovarili gnoja hitil sam 3 pune kible i razmetalka je puna, a prošli tjeden sam prevažal plete pune cigla i ide bez problema.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
igor_peradar kaže:
Ovako, ja sam ti sve kupil u Eko - teri Nedelišće, dober sam si z gazdom tak da je cijena bila nekaj povoljnija.
Ja sam za svoj utovarivač (imaš postove moje pod prednji nakladači) dal cca 9400,00 € Hauer POM s-90, super sam zadovoljan. Kad smo ve najesen tovarili gnoja hitil sam 3 pune kible i razmetalka je puna, a prošli tjeden sam prevažal plete pune cigla i ide bez problema.
A koje imaš kiblje za njega????
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
palinovec i slakovec su to susjedna sela :?: :shock: kaj ste susjedi :shock: mogli bi napravit natjecanje koji je class bolji :mrgreen:
vse vas ja razmem, kaj pak ne :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
igor_peradar kaže:
Imam ti za rasuti teret 220cm
nisi ga mort malo platio previše????a šta imaš od opreme??
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dečki, ja vas razmem, i super mi je vaš jezik, ali molim da razgovarate po književni.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mario kaže:
Dečki, ja vas razmem, i super mi je vaš jezik, ali molim da razgovarate po književni.
pa šta ne razgovaramo????
 

Najnoviji postovi

Na vrh