• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Željko kaže:
[quote="DF&Torpedo":jczvbdif]nov je... 130 ks, 44000€ + pdv, ima klimu i kompresor
Nije preskup! izgleda mi malo ...malen... koliko ima kg?[/quote:jczvbdif]
čini ti se mali, baš suprotno, puno je viši od mog deutza 120 ks, ne znam koliko je točno težak, ali vlasnik kaže da je teži nego drugi traktori u toj klasi.
 
J

japa

Guest
bog dečki! daj te mi, molim vas recite neke nove cijene za novi claas arion od 120-135 konjskih snaga. zanam da cijena dosta ovisi o opremi ali recimo a se radi o nekoj osrednjoj opremi. di ja mogu doći di tih cijena?
 
A

Alen

Guest
Slika001-2.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ovo su po meni najljepši traktori po dizajnu... svaka im čast!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
abrkili kaže:
Ovo su po meni najljepši traktori po dizajnu... svaka im čast!
bitno je sto je ispod pokolopca a ne dizajn.... :) :)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
jeste li gledali poljoprivrednu u nedjelju tj. onaj prilog o kvarovima na claas mašinama i ignoranciji prodavača
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
728
Gledao sam, stvarno tužno onakve mašine da se tako lako pokvare.
Možda su trebali pažljivije odabrati kod kojeg će proizvođača kupiti, a možda je i prodavač mutna voda.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
JOj, nisam gledal cijelu emisiju, o kakvim je točno strojevima bila riječ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Možda zna točno koja balirka?
ima možda tko snimku, ili ju može nabavit?
 

Najnoviji postovi

Na vrh