• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Dečki, ja vas razmem, i super mi je vaš jezik, ali molim da razgovarate po književni.

Ok Boss

Od opreme ti imam brzu spojku, treći ventil ( to ti je za hvatanje bala),đojstik, i taj POM S ti kod dizanja tereta, paleta stalno drži vodoravan položaj.
Ja sam super zadovoljan.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Ma to se ti zove paralologram i ima ti i ga POM-c.ali mislim da je malo preskup....kojega claasa imaš?????i daj stavi slike utovarivača jer je ne mogu nači tamo gdje si rekao....
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Paralelogram može biti, mislim da slike utovarivača nisam ni stavljao. Poslikam ti ga sutra pa stavim slike.
Ako te zanima možeš dofrndat do mene ga pogledati uživo. :roll:

:lol: Samo pazi, kaj nebuš došel bez pive.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
igor_peradar kaže:
Paralelogram može biti, mislim da slike utovarivača nisam ni stavljao. Poslikam ti ga sutra pa stavim slike.
Ako te zanima možeš dofrndat do mene ga pogledati uživo. :roll:

:lol: Samo pazi, kaj nebuš došel bez pive.

Ok budem vidio...daj onda poslikaj pak stavi....pa piva naravno ide sa mnom...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ok samo da vidim otprilike kako ti utovarivači izgledaju na claasu..iako ga nemožem staviti na claas..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koliko te koštala prednja hidraulika?
Šteta što ti hurli nema prednje. :(
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mario kaže:
Koliko te koštala prednja hidraulika?
Šteta što ti hurli nema prednje. :(
4500eura
velika šteta..inače hurli nije bio u palnu za kupiti ali se onda to odigralo brzo tako da se kupio 1.5god poslije claasa..ma mene sada bolje vuče utovarivač....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Moj prijatelj kupio...
DSC00018.jpg
 
Å

Željko

Guest
DF&Torpedo kaže:
nov je... 130 ks, 44000€ + pdv, ima klimu i kompresor
Nije preskup! izgleda mi malo ...malen... koliko ima kg?
 

Najnoviji postovi

Na vrh