• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

Z

zrine892

Guest
to je pravi traktor?? pa vidis da su gume pun govana..eh da je moj svaki dan bi ga glancao..otpala bi mu sjaj od tolikog glancanje :) dobar traktor...uh kao da ima vise od 85 ks :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
pa naravno da je pravi ;) ;)
pa bio kod mene neki prijatelj pa sam ga malo provozao oko kuce a padala kisa dan prije pa sam isao po vrzu a tamo je malo blato pa se uprljale..
bas me zanima kako bi ti glancao tu grdosiju :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobio bi on miniwashem svaki dan......barem prvih mjesec-dva!!! :mrgreen: :mrgreen:

Nejde mi u glavu da ima 84 ks, ja bi mu dao 120 bez pardona!!!! ;) ;) ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj još često radiš s njime osim kaj kosiš???

Jel ti je bolje radit s Hurlimanom, Claasom ili MF-om???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Pa vecinom se hurli vrti najvise...
kosim,baliram,bale vozim,sjetvospremač vuče,malo rotobrana i to bi bilo to..nesto zaboravih ali to je najbitnije za njega.. :p
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
kažem ja klima je zakon :prayer: :supz: ,znaš da sam ja ozbiljno razmišljal kupit takvog claasa ali malo me plašil servis-cijena i još više nadoplata za super spore
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
pa za komplet servis na 1000 rs nešto sitno ispod 5000 kuna ,spore su bile oko 400 ili 800 eu ne sječam se više , na same su u osnovnoj
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
no i šta sad pa nije servis svaki dan :lol: :lol:
a koliko ja znam dok smo kupovali traktro da nismo morali nadoplatiti za spore..
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
to valjda zato jer ste susjedi :mrgreen: prisjetil sam se još kad je claas tek počel kod nas a glavni je bil onaj slovenac a takav bio izložen u gudovcu, cijenu koja i nije bila baš niska bio je spreman spustiti samo da proda i da uđe na tržište
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ma kakvi susjedi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i šta nisi kupio ako je bio spreman pustit .... :?: :?:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ma to je bilo kad ja još nisam bil 100% siguran da li kupovat drugi traktor a zetor je bil samo 5g star
 

Najnoviji postovi

Na vrh