• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Pravi stroj, čestitke novom vlasniku!
Vidim KC tablice na traktoru. Gdje je kupljen i kako to da je na prodaju bio skoro novi traktor? Koliko uopće dođe novi?
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Hvala, a kupit je u selu kraj Koprivnice točnije Kunovcu, a razlog prodaje je pomalo smiješan, taj kod koga smo kupili kaže da je susjed kupio večeg i sad susjed vuče 4 brazde, a on samo 3 i mora i on kupiti večega, traktor je kao novi nije imao nikakvi kvarova raspitali smo se kod ovlašteni servisera iz Eko Terre i kažu da je stroj bez mane, a koliko dođe novi stvarno neznam :(wait):
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
E pravi mu je razlog za prodaju...taj očito ne zna šta bi s novcima...s čim se bavi?
Ali bar je tvoj ujak sad kupio praktički novi traktor za manje novaca.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Traktor je TOP!
Koliko ima r.s.? Koji je mjenjač gore?
Sretno ujaku s njime!


Vjerujem da je kupljen, a ne "kupit". :/

Razlog prodaje je smiješan... ili je to samo priča, osobno-nikad ne bih povjerovao u takvo što!
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Radnih sati 1300, neznam za mjenjač nisam puno ispitivao, a ovo što se tiće pravopisa, nikad nismo bili dobri tak da ono :frown:

I nama je bio smiješan razlog prodaje, pa smo mislili da nema nekakav kvar onda smo zvali servis u Eko Terru njihovog zastupnika za Claas i pitali o traktoru jer oni ga servisiraju, te su oni rekli da je traktor u odličnom stanju bez ikakve greške, a sad ako je neki treči razlog prodaje, to nas nezanima bitno da je traktor ispravan :eek::
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
I nama je bio smiješan razlog prodaje, pa smo mislili da nema nekakav kvar onda smo zvali servis u Eko Terru njihovog zastupnika za Claas i pitali o traktoru jer oni ga servisiraju, te su oni rekli da je traktor u odličnom stanju bez ikakve greške, a sad ako je neki treči razlog prodaje, to nas nezanima bitno da je traktor ispravan :eek::


Da, a svaki servis bude bilo kome odaval poslovne podatke. :icon_hang:
Posebno nekome tko nije njihov kupac. Ako je i bilo kakvih problema s traktorom onda znaš koji odnos ima taj servis s tim kupcem. I jedni i drugi sretni da se više ne vide. A servis bude preporučil svaki traktor, zna da bude kasnije išla lova k njima. Niti budu kome priznali da se im traktori kvare. Svi se kvare, samo neki bolje skrivaju.

Jedina šansa za saznati pravu povijest traktora ti je da netko unutar firme pogleda mapu-fascikl od traktora. Po broju šasije i po datumu prodaje poslagani.... Dok to ne vidiš pred sobom, sve ostalo je nebitno. Šanse da to vidiš.... jako slabe.

Svaki prodani i servisirani traktor je u XXXXX (da ih sad ne reklamiram) :(giggle): imao svoj fascikl s svim servisnim nalozima i računima ugrađenih dijelova.

A Claas je pojam za traktor koji nema probleme. Zar ne? Heehehehe :icon_mrgreen:
Sve ti bude jasno čim vidiš kojim traktorom je bivši gazda zamijenio ovaj. Ako uzme veći Claas, onda možda priča drži vodu. Ako ne.... :icon_e_confused:
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ma koliko sam vidjeo uzeo je nekakvi ogromni John Deere, ne znam koji broj točno, ali znam da je polovni.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam jesenas zagledao jednog Celtisa. Cijena je bila povoljna,i to mi je bilo sumnjivo,pa smo kontaktirali Eko Terru preko kolege kojem su oni prodali identican traktor. Rekli su da je ispravan,a kad ono traktor ne pali,kvar na sustavu ubrizgavanja goriva,i ceh nekih 15000kn.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Može biti da serviseri stvarno nisu znali za kvar,ali traktor je navodno bio duže vremena nepokretan,a da se meni to dogodilo,sigurno bih prvo zvao servis... Naravno,kao što kaže @motohod,oni nisu dužni nikome davati informacije...
Više sam se puta uvjerio da povoljna cijena uvijek nešto krije...
Što se tiče vašeg Claas-a,nadam se da će dugo služiti bez problema! :)
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ma koliko sam vidjeo uzeo je nekakvi ogromni John Deere, ne znam koji broj točno, ali znam da je polovni.


Zamijeniti traktor koji ima 1300 sati s starijim polovnim druge marke? Hmmm.... :icon_rolleyes:
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Znam da tema nije za John Deere, ali uzeo je ovaj traktor i plug :icon_e_smile:

big_669372984822089422195832446_1.jpg


big_219415081658289178138931313_2.jpg
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Stgao Claas u moje dvorište.
 

Prilozi

  • 20160525_185014.jpg
    20160525_185014.jpg
    63.5 KB · Pregleda: 173

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
2006 godina,100 kw,4200 r/h,127 000 + PDV-e.
Prvi dojmovi odlični,brza getriba,kabina na amortizerima,to mi je jako falilo na renolu,kupljen na poznato.
 

Najnoviji postovi

Na vrh