• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
857
A Rus?
Je prodat, ili se mora još držat neko vrijeme zbog subvencije?
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Jedan je otiso za ucesce,a drugi je dobio sudbinu utovarivaca,a i zbog navedenog razloga da nebi bilo problema,no svakako non stop je prljav pa bi bilo steta neki bolji traktor za to koristiti bar zasad dok infrastruktura nije drugacija,tj sa vise betonskih prilaza na farmi.
Sad sve nosimo traktorom i silazu itd,a vidio si kako je kod nas,pa kad su sad bile kise,to je blato do pola tockova.
 
D

DJOLE79

Guest
Pozdrav, dvoumim se između claas elios 220 78 ks 4wd i Lamborghini R2 62 ks, da li ima netko iskustva ...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Hmm "malo" vise 66770e+pdv...Al da je milina ic radit jeste.

uuuuu.... dosta love, moj pajdo uzeo df od 165 konja za te pare!
trebo si me nazvat da rijesimo neki popust, od kolege stric je jedan od zastupnika za claas u rh,
zato pajdo i vozi 3 claasa traktora i kombajn! skinio bi ti barem nesto ili dao nesto gratis! :)

drugi put pitaj pa cemo nesto probati rijesiti ako bude islo! :icon_e_biggrin:
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Kontaktiro sam par firmi u rh i slicne cene sam dobio doduse rekli su da bi islo jos nesto popusta,no tu sam u ovoj ceni dobio na 3 godine da placam,bez dodatnog obracunavanja kamate pa onda nisam imo racun..a cena jeste vecea jer ima sve sto moze imat,prije par dana su mi kardan ugradili,tako da sad moram kosilicu pribavit pa da vidimo kako ce ic :)
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
kakvog si kupio?:D...jer oglas vise ne postoji pa ne vidim....slike daj cim prijee :D

Ovako kupit je Claas Arion 620 2011. godina 1300 r/h :(talk):

Slike u ponedjeljak ili u utorak kad ga dovezemo kući :icon_kidra:
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Vauuu!
Kak je ljepi, savak čast nek vas duuugo i dobro služi!
Koliko ste ga platili i kolko ima konja?
Inače traktor je ko novi.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ajd da i ja čestitam,a šta ni Marko ni ti nesmijete na sijedalo sijest nego slikate sa stepenica hehe
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
bome ujak se ne sali.. lijep traktoric :icon_smile:
ima li u planu nekakvo povecanje zemlje?
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Hehe, a traktor je 135ks, al ima nekakav čip s kojim postiže jačinu 160ks, a koliko košta to stvarno točno neznam, znam da se cifra vrti oko 350 000kn, ma smijemo uči, ali nezz kako nisam uslikao tako, a koliko ja znam kupio je nešto zemlje ove zime, tako da :icon_pidu:

Hvala na čestitkama :(wait):
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
Čestitke na kupnji:D stroj je feeeenomenalan i jako mi je ljepi, svaka čast nek napravi jos puuuno radnih sati!!! vidim slika je vec i na fejsu završila :DD
 

Najnoviji postovi

Na vrh