• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
a cuj meni je pečuh na 70-80 decko zna hrvatski + imaju skoro najveće skladište djelova, 95% stvari imaju na lageru. a ionako naručujem iz hrvatske. kažem im kataloški broj i to je to. samo dodjem platim pokupim i gas nazad.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Claas Lexion 780

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=T8uTvevY-YQ&feature=share&list=UURmVlkZ9R_32MMCAIo-0f3g[/YT]
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Dali netko zna trgovinu gdje su rezerni djelovi za claas u austriji ili sloveniji??

Bad Radkersburg - Rudi ullen - austrija
Nagykanizsa -Gumel - Mađarska
Jedan i drugi govore hrvatski , brojeve tel. nemam trenutno kod sebe ako treba pošaljem na pp.:(y):
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Hvala kolega, kad budeš imao vremena možeš ih poslati na pp.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Lijep strojcek, izgleda dosta ocuvan, jel to prva boja na njemu? Koja mu je sirina kose, koliko si ga platio, ako nije tajna?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
prva boja, samo je pravljen onaj dio iza, jer je imao presu, kosa nije velika 180cm.......došao je iz tvoje okolice......
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Bas mi se svida, koliko mislis godisnje s njim kositi? Od kud je dosao?
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Bad Radkersburg - Rudi ullen - austrija
Nagykanizsa -Gumel - Mađarska
Jedan i drugi govore hrvatski , brojeve tel. nemam trenutno kod sebe ako treba pošaljem na pp.:(y):

kolega može broj od Gumel-Nagykanizsa
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Bas mi se svida, koliko mislis godisnje s njim kositi? Od kud je dosao?


došao je iz mjesta Drnje, a planiram skinuti za sada oko 10 jutara.......a toliko mislim da mora odraditi......
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Ivane ,jel će taj i u grah?Nešt mi govori da je rođen za preuređenje;).
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ovaj za sada neće, jer imam vršalicu koja odlično odrađuje posao u grahu......:cool2:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
to je dovoljno brzo.......nekako sam uvjeren da kombajn nemože odraditi grah kvalitetno, jer cjena mu je visoka da bude puno loma.......

po pitanju kombajna sam početnik, pa sam odlučio početi od nečeg manjeg.......
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ljudi pozdrav, molio bi za pomoc ako itko moze...... Gledam jednog dominatora 106, 86g., RABA motor, obje adaptacije. Po kombajnu je dosta sarafljeno, "poboljsavane" razne sitnice nista krupno, i kompletno je prefarban, na covjeku se kuzi da nije neki svercer, al opet me zbunjuje to sto je samo 2 godine kod njega. Ugl. zanima me da li na njima ima nekih nedostataka na koje bi trebalo obratit pozornost ikakva su opcenito iskustva s tim komajnom, pisite malo pomagajte neznalici:icon_fU:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Pa nisi valjda mislil kupiti kombajna 86. god koji je radio 100 , 200 ili ko zna koliko jutara godišnje a da po njemu nije šarafljeno ? Gledaj samo da nisu rađene preinake jer mu netrebaju nego da je sve orginalno .:icon_e_geek:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ako mislimo na isti kombajn, a vjerojatno mislimo, vlasnik je clan drugog foruma pa tamo mozes pogledati sta je radio na kombajnu. budem potrazio pa ti posaljem link na pp
 

Najnoviji postovi

Na vrh