• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Teško da češ nač 4.20 heder za Dominatora..C hederi za Dominator su 3.90,4.50,bar sam ja najviše tih našao,4.20 su noviji hederi..
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
A budemo vidjeli, al nebi išli preko tog, ovu sezonu će vjerovatno ostati ovaj od 3.60.
 

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
Ovih dana kad poslikam. U kombajnu mi je tablica a nisam doma do utorka. Bit ce poslano bez brige.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Sutra bi se trebalo ići po kombajn, sve ovisi o vremenu, danas je bila užasna magla, a po takvom baš nebi htjeli voziti.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Stroj je kupljen, dakle Claas Dominator 98 4x4, 1992. godina, žitni heder 3,60, kukuruzni 5 redova. Kombajn je kupljen od Dražena, člana ovog foruma. :)


















A kombajn je naravno dočekan s janjcem. :)

 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
koliko je izasel kombajn?može na pp...inace cestitam kombajn izgleda odlicno..a i Dražen je to imal u redu..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa jel mu nije mali heder od 3,60m ??? Pa to mu jedva trag pokriva :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Čestitke na stroju,a što se tiče širine hedera,ako su mu poljski putevi u komi,sa ovom širinom prolazi gotovo svugdje,samo neka on požanje što više hektara sa što manje prilaza ključem
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Čestitam na kupoini ovog kombajna samo bih Vas zamolio da mi napišete da li ima menjač bubnja. On se nalazi sa desne strane kombajna na mestu bubnja, pogoni ga trožilni remena i ima dva vijka koja se odvrću pri promeni brzine bubnja. Hvala!
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Marijogjulic, i ja se pridruzujem cestitkama na stroju. Lijepi poklon ste si kupili za novu godinu :icon_thumright: . Izgleda stvarno ocuvan. Kad sam ja kupoval kombajn isto mi za oko zapela ta marka ali nije se bilo dovoljno para. Koliko ha planiras njime brati ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh