• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Ovakvi reduktori se kreću oko 2.500 evra, a ovaj zajedno sa osovinom i ležajom je plaćen 1000 evra. Kolika je cena za DF ne znam jer još niko nije tražio da se ugradi tako nešto. Bio sam i u Madjarskoj u Debrecinu i tamo ima otpad gde se skidaju delovi po želji ako naravno ima i plaćaju se prilikom izlaska iz nazovimo ga otpada.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Uhh. Ja se neckao jesenas za 500€.
Jel ima df-a na tom otpadu? Imas neki broj ili link?
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Pozdrav ekipa, trebam pomoć, dali tko zna brojeve remenja pod rednim brojem 9 i 32, radi se o Dominatoru 98.

 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ja sam mislio da df ima puno remenja [emoji1] Di ti je katalog? Ako nemas odma u nabavku.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ma dobili smo uz njega tri knjige, i sve ima prikazano, kako se koji dio slaže, ma sve, ima i ova slika sto sam gore postavio, ali nemaju podatci za taj svaki broj, ne samo za remenje, nema ni za ležajeve, gdje bi mogao nabaviti katalog?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Claas je to,nema dimenzija remenja u katalogu :) ..
Na remenu bi morao pisat kataloški broj,kao i u katalogu i po tome kupuješ remen..

Neke trgovine imaju te remene "prevedene" na klasične dimezije a neke ne..Original češ uvijek najlakše kupit..Ja kupujem u Mađarskoj,i samo rečem kataloški broj i poklapa se sve..

Remen pod broj 9,to je onaj kaj tjera spiralu u bunkeru,i pogoni vile iznad slamotresa ??
A 32,ti vrti bubanj ispred kilera,tog saam ja kupovao po dimenzijama starog otprilike,nije neki problem jer ima natezač na feder,ako očeš mogu ti dat dimenzije svoga..
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Tako je, to su ta dva remena :)
Pa može ako nije problem, a ako može da mi daš kataloški broj od ovog drugog?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pod broj 9 imam u rezervi,budem otišao pogledat broj..
A i ovaj 32,ti javim..
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Imam dosta tih podataka, a i bavio sam se servisom tih kombajna! Sada radim samo dijagnostiku!
 

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
ako ti se vidi kataloski na remenu, nakucaj ga u google izbacit ce ti brojeve i slike od zamjenskog, a ovaj pod brojem 32 sam mjenjo, ako se sjetim pogledat cu sutra pa napisem
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
U jednu sezonu pojede remen,u pitanju je onaj donji.

To ti takva kvaliteta remena :D
kod kolege bil par dana gore i vec se i skupio i rastegel ko blesav,par put smo ga španali i uskoro bil ko stari..jedino ako ga trga do špaga nutra to onda druga stvar...odnese tokaru nek ih malo poravna..
Čak sam bil i odspojil onaj hidraulicni ventil ispod kabine da prilikom svakog stiskanja kvacila otpusti varijator..jer vec i proklizaval pod vecim opterecenjem kak se suzil..pa uvijek bil varijator malo napet
 

Najnoviji postovi

Na vrh