• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Pa prvi put vozimo kombajn, ne znamo ni koja ručica što znači, to nam je prvi kombajn, moramo se malo naučiti prvo :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Sve štima..
Ali vidim da je par otkosa odrađeno več i tak,netreba tu puno vremena da se savlada tehnika..
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
pre pre sporo ides. on mora papat malu decu ja sa hederom 5,10 idem duplo brze od tebe
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa nemojte čovjeku odmah ubiti veselje!Kolega se htio malo pohvalit sa novim strojem, a vi odma drvljem i kamenjem na njega. Nitko se nije rodio sveznajuć, otkosil bude zemlju-dvije da skuži stroj, a tada bu se i usudil potjerat brže. Baš me zanima dali ste i vi svoje kombajne odmah gas do poda pa kud puklo da puklo?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Gas do poda je uvijek na kombajnu :)..

Samo treba čovjeku skrenut pažnju da ne radi baš dobro,i kaj treba promijenit..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja kada sam sjeo prvi put dobro sam se preznojio , šuraka kada sam stavio prvi put to je bila katastrofa .
Jednostavno moraš da se privikneš-
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma ni meni nije svejedno kada ga nagnem na lijevo. Mada stabilan je dosta.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Dali poznate koga da ima claas dominator 85 ili 86 u zagorju? Krapina, ivanec tamo negdje?
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Još jedan kratki iz ječma, bit će više kad krenemo u pšenicu :)

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=-zj40wVm0NQ[/YT]
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ekipa, molim vas za pomoć ako tko zna, ova lampica nam je danas pred kraj dana počela blicati i pišti, ova što sam označio, ne često, nego ponekad, slika je mutna skinuo sam je sa neta, ali o tome se radi, po sliki pokraj to je nešto od motora, nekakav postotak, u čemu je problem?

 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
To označava preopterećenje motora. Kada je prinos veliki i kada preopterećenje predje 100 % opterećenja motora javlja se zvučni signal dva krtatka signala i blica lampica i signal se ponavlja svakih 10 sekundi dok traje opterećenje. Ovo opterećenje se podešava u zavisnosti od pada broja obrtaja i može da se programira u zavisnosti od pada broja obrtaja motora od 5% doi 15%.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Jako lijepo žito i fino kombajn ide :). Dok vidim kabinu, radio i klimu vjv to je milina za raditi! Ima klimu?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ja bi soferu usi izvuko da slusa radio u kombajnu. Pogotovo kod ovakvih punoljetnih kombajna.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Ja bi soferu usi izvuko da slusa radio u kombajnu. Pogotovo kod ovakvih punoljetnih kombajna.


Totalno podrzavam. U mojem nema radia a bogme ga nece nikad ni imat. Svaki šum, trzaj i zvuk su bitni. Uvijek napet ko puska. :D

Edit: 2 puta sam skako ko ninja po svom s vatrogasnim aparatom tako da svi osjetilni organi na tjelu su na 100% rada. a oci malo na zitu, malo na motoru, malo na bunkeru, malo na cajgeru s temperaturom a malo u retrovizorima.
(u bunkeru pratis transporter i mali topic, u retrovizorima sjecku, a motor dal nes ne sprica ili nedaj boze gori)

Iako za sve to ima lampice i sennzore al nekaa to ja vise vjerujem sebi :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh