• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moram pogledat doma dali je di bačen u radioni, ako nije završio u smeću pa izmjerim. Pred nekih dva tjedna smo mjenjali na jednoj kosilici.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Dobio sam odgovor na moj upit i Claas- a. Na žalost odgovor je negativan pošto se ovaj deo više ne proizvodi i nema ga u cenovniku!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Danas sam uhvatio vremena i kombajn otjerao kod kolege koji ima veliki kompresor za pjeskarenje.
Komplet sve očistio i izduvao te kombajn spakovao u zimski san , naravno samo vezduhom bez pijeska :(think):
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Jos zavrsiti suncokret koji treba malo suncanih dana, i soja, kukuruz ide beracem.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Zimski san? Pa tek krece suncokret i kukuruz.

Kod nas niko nema suncokreta , a za kukuruz nemam adaptaciju a ni to nije popularno kod nas.
 

josipgs

Novi član
Tu od
8 Velj 2016
Poruka
9
pozdrav ljudi, ja prosao sve radnjje koje suradjuju sa Claas-om i ni jedna vise nema na zalihi a dio se ne proizvodi vise.
Tako da ce ici kako je rekao kolega Savoris sa remenjem na komade...
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Kod nas niko nema suncokreta , a za kukuruz nemam adaptaciju a ni to nije popularno kod nas.

Blago vama. Kod mene pretres motora i adaptacija na kukuruz odjednom. Kupus zivi

8xog04.jpg
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Blago vama. Kod mene pretres motora i adaptacija na kukuruz odjednom. Kupus zivi

Je li to tebe neko tjera da kosis suncokret i kukuruz :8):
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
motoru nista. samo periferija. cijevi od motora do filtera ulja slinile, probio cijev sto ide na diznu, prozujo lezaj ventilatora pa kad je vec dolje odma hladnjake perem i natapam, gumeni nosaci hladnjaka se mjenjaju, slini na brtvi ventildekle jednoj i tako hrpa nicega ajmo rec, al treba to utjerat u red.
 

Perly

Novi član
Tu od
30 Svi 2017
Poruka
1
Evo, sad smo se već naučili pa ide bolje :)




Postovanje!
Novi sam u forumu pa prije svega pozdrav svima!
Zamolio bih pomoc u podesavanju claas-a dominator 98sl maxi za zetvu psenice...
Konkretno mala rucica koji zub..velika od kojeg do kojeg zuba... brzina vjetra i brzina bubnja...
Nadam se odgovoru i pomoci...
Hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Jel' ima tko da bi mjenjao heder, mi imamo od 3,60m, a htjeli bi od 4,20 ili 4,50, ako ima tko zainteresiran neka se javi :)
 
Na vrh