• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ovaj je bio 2016 godina a cijena im je oko 200 tisuca €..i vise...
1adf5717d094693ed62fe1934867d103.jpg
 

kduh

Novi član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
13
Ima ko kakve kataloge za Dominatora 98 u elektronskoj verziji?

Poslano z mojega HUAWEI VNS-L21 z uporabo Tapatalk
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Gdje se moze nabaviti ova obujmica na spojki na motoru na Claas Mercuru?
19601
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Claas Lexion 430
Zbog nepažnje kombajnera.
 

Prilozi

  • Sajkas2.jpg
    Sajkas2.jpg
    45.6 KB · Pregleda: 57
  • Sajkas6.jpg
    Sajkas6.jpg
    53.9 KB · Pregleda: 57

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
U toku vožnje kombajna spala kopča sa ležišta na kombajnu i otišla pod točak i hteli ljudi na silu da je prikopčaju i nastavak sledi.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Dominator 98 SL. Razmatram jedan, zanima me vi koji imate kako ste riješili problem u ljetu to što nema klimu?
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Ako taj kombajn nema klimu onda je isto kao u Zmaj 142 kombajnu. Otvori se prozor i vrata pa se ne zna gde je veca prasina napolju ili unutra. Treba pogledati da li on ima hladnjak klime i ostale pripadajuce delove jer jako mali broj tih kombajna je iylayio bez klime. Mozda je stradao kompresor pa su ga izvadili.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
E sad, to ne znam, vodim se po Konedati gdje piše da ti kombajni klimu nemaju. Ako imaju, onda ima i ovaj sigurno, što je još bolje.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Meni na 3580 ne radi par godina i prezivi se. Nije velika staklena povrsina, nema hidraulike ni motora blizu. Ventilacija na max, cisti filteri i frizider s hladnim picem i ide.
Na claasu je malo drugacije motor je odma iza kabine pa je i klima pozeljnija.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Kaj mu bi?

@NH
Klima je klima ako i ne radi isplati se popravit!
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Na manjem je modul za merenje gubitka zrna na sitima i slamotresima izgoreo, a na većem nije radila radna hidraulika.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Rado bi je popravio no u okolici sto ima majstora znaju napunit i gas kuci. Zamjena gumica, crijeva, isparivaca su za njih znanstvena fanstastika.
Popravit cu je koliko god kostalo no da se napravi kako treba.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Znači da pušta jel?
Meni je propuštalo na lajtungu na ulazu u kabinu prema isparivaču..
A i prema kileru kod motora treba biti nježan kad se čisti(ispuhuje i preklapa).
 
Na vrh