• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
A kako znas da nema popravaka? Ja dok ga upalim sve se lijepo vrti, ali tek ga skines remenje i rukom sve zavrtiš vidiš koliko ima ležajeva za promijenit, a ako ništa ne gledaš onda ništa ni nema za popravit, to znam. Sama promjena adaptacije je najmanja stvar. Imam ga sašta pol dana silikonirat za repicu i još će curit negdi...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Mislim ne znam, nemam puno iskustva, ali ovo kaj sam ja htio napravit da promijenit adaptaciju i da riješim nešto meni vidljivo nije ni 20 posto ovoga što sad radim dok sam pozavo majstora i opet neće bit to 100 posto, ali puno sam sigurniji, a potencijalni kvarovi su uvijek mogući...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Dečki kad vi planirate u pogon, kod mene, mislim da će prvi otkosi kroz nekih 6 7 dana.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Oke sad si to pošteno spresipal i sad bi par sezona trebal bit mir s time, tek si dopeljal kombajn u dvor i sad znaš kaj imaš. Nemam ni ja tu iskustva ali japa i brat su dosta radili s kombajnima, a jel se išlo koj put tak provjeravat ležaj po ležaj e to nemrem reči sa sigurnošću.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Dečki kad vi planirate u pogon, kod mene, mislim da će prvi otkosi kroz nekih 6 7 dana.
Prvo djetelinu, ali ne prije 10 dana, ječam krajem mjeseca ako ne i u 7mj.
Mokro i hladno i vegetacija se odužila.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Pa mislim da bi ječam kroz dva tjedna kod nas mogao krenuti.

Ja sam trenutno pri kraju, korpa je unutra, sad može grlo i priprema hedera i stola, onda mi ostanu još sita da stavim, a nikako da budu gotova.
20210610_150312.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Ima li možda neko podatke o CLAAS dominator 76 ?
U pitanju je onaj model sa hidrauličnom nivelacijom. Najviše ma zanimaju gabariti .
 

Najnoviji postovi

Na vrh