• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cowboy

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Pozdrav svim forumašima!!
Evo da se i ja predstavim, dugo već pratim ovaj forum, međutim tek sam se nedavno registrovao.
Zovem se Dragan, živim i radim u jednom selu nedaleko od Kozarske Dubice. Bavim se stočarstvom, imam manju farmu muznih krava. Sad trenutno imam 13 krava i još podmlatka od teladi do junica nekih 10-ak grla. Strojeva puna garaža i dvorište ali sve uglavnom polovno. Moji su se od uvjek bavili poljoprivredom, prije rata tovom teladi, u ratu je sve to stalo i uglavnom se svaštarilo. Evo zadnjih 11 godina bavimo se proizvodnjom mlijeka. Krave su crni i crveni Holštajn, vezani sistem držanja s tim da imaju ispust tj. pašnjak. Obrađujemo nekih 25ha zemlje, što svoje, što u zakupu, parcele su uglavnom male oko 1ha. Eto to bi bilo to, znam da ima još puno toga za reći al o tome ću kasnije. Još jednom veliki pozdrav za sve forumaše.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
HVALA !! Već sam imao mnogo koristi od ovog foruma, a nadam se da ću i ja sa svojim skromnim znanjem i iskustvom nekome pomoći.:)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav kauboju....a gdje ti dođe to nedaleko od Kozarske Dubice....:scratch
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
pozdrav kauboju....a gdje ti dođe to nedaleko od Kozarske Dubice....:scratch

Pozdrav!
Pa dođe nekih 10-ak Km od grada tj. od granice sa HR.;)
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Lijep pozdrav i dobrodošao na forum :supz: :gitarist:
Ajd nabaci neke slike strojeva :)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Staviću slike dok ih poslikam, sad su uglavnom svi po garažama pa nemam šta slikati. :?
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav i dobro nam došal! na najbolji poljoprivredni forum!!!...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
HVALA svima na dobrodošlici!!

., lipi TI pozdrav i dobro nam došal! na najbolji poljoprivredni forum!!!...

Posećujem mnoge poljoprivredne forume međutim ovaj je svakako najbolji!! Ne samo zbog tema nego zbog članova, zbog ekipe SVAKA ČAST NAJBOLJI STE !! :partyman::partyman::supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ljepi pozdrav i dobrodošao
ako nemožeš uslikati strojeve makar reci koje marke i šta od strojeva posjeduje
 

Najnoviji postovi

Na vrh